HitDieta
niskokaloryczna dieta 1000 kcal jest dedykowana osobom borykającym się z nadmiarem kilogramów, który muszą szybko zwalczyć.
niskokaloryczna dieta 1200 kcal dedykowana jest osobom z nadwagą lub otyłością.
dieta 1500 kcal przeznaczona jest dla osób borykających się z problemem nadwagi lub otyłości.
dieta 2000 kcal jest dedykowana dla osób z normalną masą ciała, którą chcą utrzymać.
dieta 2500 kcal przeznaczona jest dla osób aktywnych fizycznie z normalną masą ciała.
opiera się na ograniczeniu do posiłków składających się z łatwo przyswajalnych węglowodanów.
dedykowana dla osób, które chcą ograniczyć jadłospis do posiłków pochodzenia roślinnego.

Dieta z dostawą w Warszawie

Chcesz zdrowo się odżywiać, ale gotowanie niekoniecznie należy do Twoich zainteresowań, a dodatkowo nie masz wystarczająco czasu, by codziennie samodzielnie przygotować sobie odpowiednio zbilansowane posiłki? Wiemy, że prawidłowe odżywianie wymaga wielu wyrzeczeń, więc dlaczego do tego jeszcze masz tracić czas i siły na przygotowanie każdego dania?

Mamy dla Ciebie propozycję - dieta z dostawą na terenie Warszawy i w jej okolicach. W zależności od Twojego zapotrzebowania kalorycznego, trybu pracy oraz preferencji wybierasz catering dietetyczny, który najbardziej Ci odpowiada – oferujemy jadłospisy od 1000 do 2500 kcal, a także dietę dla diabetyków oraz wegetariańską.

W ramach wybranego cateringu dietetycznego codziennie rano otrzymasz od nas zestaw świeżych i smacznych potraw, złożonych wyłącznie z wysokowartościowych składników, dostosowanych do Twoich potrzeb w zakresie żywienia. Każdorazowo dbamy o to, by zapewnione przez nas posiłki odpowiadały Twojemu zapotrzebowaniu kalorycznemu. Dzięki nam codziennie otrzymasz zróżnicowany zestaw produktów, które korzystnie wpłyną na Twoje zdrowie i samopoczucie.

Każdego dnia zapewniamy dowóz zestawu potraw pod wskazany adres o godzinie, która najbardziej Ci odpowiada. Pamiętaj, że zawsze masz możliwość zmiany zarówno adresu, jak i godziny dostaw, a także możesz zrezygnować z naszych usług lub zawiesić współpracę na jakiś czas.

W ramach cateringu otrzymasz 5 zbilansowanych posiłków na cały dzień tj. śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja oraz wodę niegazowaną o pojemności 0,5 l.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia przykładowych posiłków, które codziennie przygotowujemy dla naszych Klientów w ramach cateringu.

 

Codzienny jadłospis każdego z naszych Klientów układany jest przez wykwalifikowanego dietetyka, a następnie realizowany przez profesjonalnego kucharza. Zapewniamy, że warunki, panujące w naszej kuchni gwarantują wysoką higienę i bezpieczeństwo posiłków.

Dostawa gratis

Bezpłatna dostawa cateringu wliczona w cenę zestawu dotyczy wszystkich dzielnic Warszawy.
Obszary pozawarszawskie obsługiwane są w godzinach wczesnoporannych i za dodatkową opłatą (gwarancja najniższej ceny na rynku). Więcej informacji na temat dostaw pozawarszawskich otrzymują Państwo po dokładnym wskazaniu adresu dostawy.

Promocje

Zapewniamy atrakcyjne rabaty procentowe, które zostają z Tobą już zawsze.

 

 

projekt i budowa serwisu - hgp.pl studio graficzne