HitDieta
niskokaloryczna dieta 1000 kcal jest dedykowana osobom borykającym się z nadmiarem kilogramów, który muszą szybko zwalczyć.
niskokaloryczna dieta 1200 kcal dedykowana jest osobom z nadwagą lub otyłością.
dieta 1500 kcal przeznaczona jest dla osób borykających się z problemem nadwagi lub otyłości.
dieta 2000 kcal jest dedykowana dla osób z normalną masą ciała, którą chcą utrzymać.
dieta 2500 kcal przeznaczona jest dla osób aktywnych fizycznie z normalną masą ciała.
opiera się na ograniczeniu do posiłków składających się z łatwo przyswajalnych węglowodanów.
dedykowana dla osób, które chcą ograniczyć jadłospis do posiłków pochodzenia roślinnego.

System pakowania naszych posiłków

Wiemy jak ważna jest codzienna wygoda, dlatego oferowane przez nas posiłki dostarczamy w poręcznych i szczelnych opakowaniach, na terenie Warszawy i okolic. Dzięki nim, dania zostaną bezpiecznie dostarczone, a Państwo będą mogli zabrać je ze sobą w dowolne miejsce, na co pozwala kompaktowy rozmiar i szczelność.

Opakowania, w których dostarczamy produkty, wyposażone są w przegródki zapobiegające mieszaniu się poszczególnych składników, dzięki czemu nasza dieta pudełkowa zapewnia zarówno doznania smakowe, jak i wysoką estetykę podania, dzięki czemu możemy spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dla Państwa komfortu oraz wygody najnowsze maszyny pakujące zapewniają świeżość i trwałość przygotowywanych potraw. Opakowania, których używamy spełniają wszystkie normy i standardy żywieniowe.

Nasz system pakowania zapewnia mocny i szczelny zgrzew. Korzystając z naszej oferty uzyskają Państwo gwarancję otrzymania posiłków hermetycznie zamkniętych przygotowywanych w sposób profesjonalny do transportu zarówno dla naszych kurierów, jak i państwa.

 

projekt i budowa serwisu - hgp.pl studio graficzne