O nas

Informacje o naszej firmie

Catering dietetyczny

Chcesz zdrowo się odżywiać, ale gotowanie niekoniecznie należy do Twoich zainteresowań, a dodatkowo nie masz wystarczająco czasu, by codziennie samodzielnie przygotować sobie odpowiednio zbilansowane posiłki? Wiemy, że prawidłowe odżywianie wymaga wielu wyrzeczeń, więc dlaczego do tego jeszcze masz tracić czas i siły na przygotowanie każdego dania?

Mamy dla Ciebie propozycję – dieta z dostawą na terenie Warszawy i w jej okolicach. W zależności od Twojego zapotrzebowania kalorycznego, trybu pracy oraz preferencji wybierasz catering dietetyczny, który najbardziej Ci odpowiada – oferujemy jadłospisy od 1000 do 2500 kcal, a także dietę dla diabetyków oraz wegetariańską.

W ramach wybranego cateringu dietetycznego codziennie rano otrzymasz od nas zestaw świeżych i smacznych potraw, złożonych wyłącznie z wysokowartościowych składników, dostosowanych do Twoich potrzeb w zakresie żywienia. Każdorazowo dbamy o to, by zapewnione przez nas posiłki odpowiadały Twojemu zapotrzebowaniu kalorycznemu. Dzięki nam codziennie otrzymasz zróżnicowany zestaw produktów, które korzystnie wpłyną na Twoje zdrowie i samopoczucie.

Każdego dnia zapewniamy dowóz zestawu potraw pod wskazany adres o godzinie, która najbardziej Ci odpowiada. Pamiętaj, że zawsze masz możliwość zmiany zarówno adresu, jak i godziny dostaw, a także możesz zrezygnować z naszych usług lub zawiesić współpracę na jakiś czas.

W ramach cateringu otrzymasz 5 zbilansowanych posiłków na cały dzień tj. śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja oraz wodę niegazowaną o pojemności 0,5 l.

Jak działamy

Catering dietetyczny w postaci kompletnego zestawu 5 dań wraz z butelką wody, dostarczany codziennie do klienta – to nasza specjalność!

Catering

Ty zamawiasz wybrany zestaw, a my dbamy o to, by codziennie docierały do Ciebie zdrowe, świeże i smaczne dania złożone z wysoko wartościowych składników. Codziennie coś innego – zarówno w tygodniu, jak i podczas weekendów!

Dieta

Dieta z dowozem to szybki łatwy sposób na codzienne spożywanie posiłków. Odchudzasz się, chcesz jeść zdrowo albo bez mięsa – bez względu na to, jakie są Twoje zwyczaje i potrzeby, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie

Cennik zestawy diet

Każda dieta to pakiet tygodniowy lub miesięczny obejmujący weekendy albo same dni robocze. Cena uzależniona jest od typu diety oraz czasu jej trwania.

System pakowania

Aby zachować świeżość i smak potraw, a także zapewnić klientom wygodę, nasze posiłki są pakowane przez najnowsze maszyny pakujące w specjalne, szczelnie zamykane pudełka.

Dostawa gratis

Bezpłatna dostawa cateringu wliczona w cenę zestawu dotyczy wszystkich dzielnic Warszawy. Obszary pozawarszawskie obsługiwane są w godzinach wczesnoporannych i za dodatkową opłatą (gwarancja najniższej ceny na rynku). Więcej informacji na temat dostaw pozawarszawskich otrzymują Państwo po dokładnym wskazaniu adresu dostawy.

hitdieta

Codzienny jadłospis każdego z naszych Klientów układany jest przez wykwalifikowanego dietetyka, a następnie realizowany przez profesjonalnego kucharza. Zapewniamy, że warunki, panujące w naszej kuchni gwarantują wysoką higienę i bezpieczeństwo posiłków.

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68