Catering dietetyczny

Warszawa Białołęka

Catering dietetyczny Białołęka – pięć posiłków każdego dnia

Catering dietetyczny z dostawą to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu. Zyskujemy godziny zwyczajowo „zmarnowane” na zakupach, szykowaniu potraw i sprzątaniu po posiłkach. By zdrowo się odżywiać potrzeba sporo wiedzy i dietetycznej świadomości, znać skład potraw i pochodzenie produktów. To ciężka praca, którą za Ciebie wykonają nasi fachowcy – kucharze i dietetycy. Wystarczy zamówić dietę z dowozem – do dzielnicy Białołęka.

Wybierz dietę z dostawą odpowiednią do swoich potrzeb

W naszej ofercie znajdziesz kilkanaście rodzajów diet, z których wybierzesz tę, która najbardziej odpowiadać będzie Twoim potrzebom. Do dyspozycji są cateringi takie jak:

 • standardowy – zdrowe, świetnie zbilansowane menu dla każdego,
 • detox – menu oparte na sokach i koktajlach, oczyszczające,
 • dieta Montignaca – zbudowana z dań o niskim IG,
 • dla diabetyków – przeznaczona dla osób z cukrzycą i stanem przedcukrzycowym,
 • catering bez laktozy – menu wykluczające produkty zawierające laktozę,
 • bezglutenowy – catering wykluczający produkty zawierające gluten,
 • wegetariański – menu wykluczające mięso, w dwóch wersjach: z rybami lub bez,
 • catering wegański – bazujący wyłącznie na produktach roślinnych,
 • dla sportowców – przygotowany dla osób trenujących
 • redukcyjny – obniżający masę ciała, o kaloryczności 1000 lub 1200 kcal,
 • dieta na masę – ułatwiająca budowę masy mięśniowej.

Catering dietetyczny z dostawą – dobre samopoczucie i kondycja

Wybierając catering Białołęka – z darmową dostawą dla klientów tej dzielnicy Warszawy – otrzymasz każdego dnia pięć pysznych dań. Nasi kurierzy dostarczą je do wskazanego miejsca – domu, biura, czy szkoły – o wczesnej godzinie porannej, która najbardziej Ci odpowiada. Mając z samego rana pod ręką pięć smacznych pudełek, będziesz mógł sięgnąć po nie, kiedy przyjdzie pora na posiłek.

Regularne spożywanie pięciu dań dziennie, najlepiej o stałych godzinach – to prosta droga do świetnego samopoczucia, kondycji i zwiększonej koncentracji. Odpowiednio zbilansowane posiłki, świeże, zdrowe i pełne odżywczych wartości, witamin i minerałów, pozwolą optymalnie spędzić każdy dzień i będą świetną inwestycją w doskonałą formę na długie tygodnie.

Pyszna, świeża i zdrowa dieta z dostawą

Wybierając HitDietę wybierasz pewność, że odtąd Twoje posiłki zawsze już będą smaczne, świeże i zdrowe. Każdego dnia przygotujemy dla Ciebie wysokiej jakości dwa śniadania – pierwsze i drugie, pyszny obiad, pożywny deser i wyjątkową kolację. Codziennie inne dania, obowiązkowo doskonale skomponowane, pełne niezbędnych wartości – pozwolą Ci utrzymać kondycję, polepszyć zdrowie i zaoszczędzić czas na przyjemności.

Jeśli wciąż nie jesteś pewien, jaką dietę wybrać i czy to już odpowiedni moment na zmiany – sprawdź nas! Klientom, którzy jeszcze nie podjęli decyzji oferujemy cateringowe zestawy próbne. Zamów już dziś jeden z nich – opowiadający najlepszemu dla Ciebie menu – i przekonaj się, że nasza zdrowa dieta z dostawą dla dzielnicy Białołęka to najlepszy wybór.

 

 

hitdieta

Codzienny jadłospis każdego z naszych Klientów układany jest przez wykwalifikowanego dietetyka, a następnie realizowany przez profesjonalnego kucharza. Zapewniamy, że warunki, panujące w naszej kuchni gwarantują wysoką higienę i bezpieczeństwo posiłków.

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68