Dieta low carb

Catering dietetyczny low carb - tło

Dieta low carb – catering Warszawa i inne przydatne informacje

Zdecydowana większość osób decydujących się na stosowanie diety ma na celu schudnięcie. To jednak trudna sztuka, wymagająca sporo wyrzeczeń i silnej samodyscypliny. Jak to zrobić z sensem i bez szkody dla zdrowia? Dieta low carb jest rozwiązaniem!

Czym jest catering dietetyczny low carb?

Dieta low carb przeznaczona jest dla osób, które zamierzają w stosunkowo krótkim czasie pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Ma tę zaletę, że mogą ją stosować zarówno osoby, które chodzą na siłownie lub trenują jakąś dziedzinie sportu, jak i mniej aktywni. Polega na znacznym obniżeniu ilości węglowodanów w taki sposób, aby nasz organizm spalił tłuszcze, których chcemy się pozbyć. Ten proces powoduje nie tylko utratę wagi, ale także poprawia ogólne funkcjonowanie naszego organizmu, wspomaga jego witalność, a nawet może mieć wpływ na poprawę stanu cery. Brzmi to bardzo dobrze, dlatego catering dietetyczny low carb może pochwalić się niezwykłą popularnością – to jedna z częściej zamawianych diet!

Dla kogo ta dieta?

Przede wszystkim powinni się nią zainteresować wszyscy, którzy chcą schudnąć i zależy im na relatywnie szybkim efekcie. Będzie odpowiednia także dla osób chcących poprawić swoje ogólne samopoczucie oraz tych, którzy z różnych względów chcą zacząć bardzo zdrowy tryb życia.

Kto powinien znaleźć inną opcję?

  • Dieta low carb nie będzie dobrze służyła:
  • osobom podatnym na anemię
  • cierpiącym na ciężkie i przewlekłe choroby (cukrzyca, bulimia, hashimoto)
  • nastolatkom w trakcie okresu dojrzewania

Jeśli nie należysz do żadnej z tych grup, śmiało sprawdź ofertę na catering diety low carb – tak ogromna ilość jej zadowolonych entuzjastów nie może się przecież mylić!

Gotowa dieta pudełkowa - low carb

Od dawna próbowałam schudnąć i waga zawsze wracała, czasem nawet większa od początkowej. Schudnąć na stałe i bez efektu jo-jo udało mi się dopiero na diecie low carb, przywożonej z cateringu dietetycznego Hit Dieta (Warszawa). Jestem zadowolona z efektu, a także z tego, że chudnąc, nie byłam ani razu głodna.

Julia, 28 lat

Dieta low carb była pierwszą, dzięki której zrzuciłem wagę po długim leczeniu sterydami. Wbrew pozorom nie wymagała wielu wyrzeczeń, a dostarczane posiłki były smaczne i naprawdę sycące. Do wymarzonej sylwetki jeszcze mi daleko, ale widzę już spore zmiany. Myślę, że zostanę jeszcze na długo z tym cateringiem. Z czystym sercem mogę polecić.

Dawid, 36 lat

Po ciąży zostało mi sporo nadprogramowych kilogramów i trudno było mi je zrzucić. Spróbowałam diety low carb, bo sporo o niej słyszałam i faktycznie działa. Warszawa pełna jest dietetyków i cateringów, ale pasuje mi ten z Hit Diety i zamierzam się go trzymać, bo już sporo schudłam. Pewnie potem przejdę na inną z ich diet.

Monika, 38 lat

Ikona Jabłko - spadek wagi

Szybki spadek wagi

Ikona - bez wzacniaczy smaku

Bez wzmacniaczy smaku

Ikona witaminy i minerały

Witaminy i minerały

hitdieta

Nasze diety dowozimy w całej Warszawie i okolicy. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą!

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68