Catering dietetyczny

Warszawa Śródmieście

Catering dietetyczny Śródmieście – pewny sposób na świetną formę

Catering dietetyczny jest coraz chętniej wybieraną formą odżywiania. Coraz częściej zdajemy sobie sprawę z faktu, iż nie sposób pogodzić wszystkich obowiązków zawodowych i domowych z codziennym przygotowywaniem pełnowartościowych posiłków. Do tego ostatniego potrzeba sporej dawki wiedzy z dziedziny dietetyki, znajomości składu produktów i wielu dobrych książek z atrakcyjnymi przepisami. A to tego mnóstwa czasu, zaangażowania i energii. Tymczasem, jak się okazuje, rozwiązaniem wszystkich tych trosk i dylematów może być catering dietetyczny z dostawą.

Pięć zdrowych, zbilansowanych dań dla mieszkańców Śródmieścia

Catering dietetyczny Śródmieście to oferta wyjątkowa – pięć optymalnie zbilansowanych posiłków, przygotowanych z najwyższą starannością i dostarczanych pod drzwi mieszkańców tej prestiżowej dzielnicy Warszawy. Codziennie rano nasi dostawcy dowożą świeżo przyrządzone posiłki, starannie zamknięte w wygodnych jednorazowych opakowaniach, prosto do rąk klientów.

W skład każdego zestawu wchodzą:

  • pierwsze śniadanie – pełnowartościowy posiłek zapewniający optymalną dawkę energii na długi dzień,
  • II śniadanie – drugi, co do ważności podstawowy posiłek w ciągu dnia, często niedoceniany i niesłusznie pomijany w codziennej diecie; w HitDieta zazwyczaj w formie „bomby witaminowej”,
  • obiad – idealna i sycąca porcja białek, tłuszczy i węglowodanów,
  • podwieczorek – pyszny deser, zdrowy i odżywczy,
  • kolacja – świetne, lekkie, pełnowartościowe danie na zakończenie każdego dnia
  • butelka wody mineralnej.

Catering Śródmieście  bogaty wybór dieti kalorycznych zestawów

CateringŚródmieście – dania z dostawą – to spory wybór opcji dietetycznych dla każdego. U nas znajdzie swoją dietę zarówno osoba, która oczekuje od cateringu codziennej dawki energii i wsparcia, jak i ta, która zmaga się z problemami zdrowotnymi. Za pomocą odpowiedniego menu uporasz się z nietolerancją pokarmową i alergią, wyrównasz gospodarkę węglowodanową , zapanujesz nad glikemią i przywrócisz równowagę w organizmie.

Wszystkie serwowane przez nas posiłki są bogate w niezbędne składniki mineralne i odżywcze, a diety urozmaicone. Każdego dnia możesz spodziewać się zupełnie nowych, zaskakująco pysznych dań. Sprawdź nasze przykładowe menu i zamów dla siebie zestaw próbny. Cateringi, jakie posiadamy w ofercie, są zróżnicowane pod względem kalorycznym – oferujemy zestawy o wartościach od 1000 do aż 4000 kcal.

Dieta z dostawą, jako najlepsza metoda na odchudzanie

Catering dietetyczny to jedna z najlepszych form utraty zbędnych kilogramów. Posiłki, których nie trzeba samemu gotować – to znacznie mniej pokus żywieniowych, okazji i powodów do „podjadania”. Dieta z dostawą, która zapewnia poranne zaopatrzenie w pięć gotowych dań, znacznie ułatwia racjonalne podejście do jedzenia i spożywanie posiłków o wyznaczonych porach. Jedzenie niewielkich porcji co 3-4 godziny jest najlepszym sposobem zwiększenia przemiany materii i spalania zapasów tłuszczy w organizmie.

Każda dieta cateringowa o odpowiednio dopasowanej wartości energetycznej będzie powodować utratę masy ciała u osób, które dotąd odżywiały się przypadkowo i bezrefleksyjnie. Jeśli jesteś jedną z nich – nasza dieta to dla Ciebie świetny wybór. Kiedy natomiast czujesz się dobrze i chcesz schudnąć szybko – polecamy catering dietetyczny z dostawą o kaloryczności 1000 kcal – dobry sposób na sporą utratę wagi w krótkim czasie – zdrowy i bezpieczny.

 

hitdieta

Codzienny jadłospis każdego z naszych Klientów układany jest przez wykwalifikowanego dietetyka, a następnie realizowany przez profesjonalnego kucharza. Zapewniamy, że warunki, panujące w naszej kuchni gwarantują wysoką higienę i bezpieczeństwo posiłków.

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68