Catering dietetyczny Hashimoto

Catering dietetyczny Hashimoto - tło

Oferta na catering dietetyczny Hashimoto – czy warto się zdecydować?

 

Catering hashimoto, czyli posiłki skomponowane pod tę coraz częściej diagnozowaną przypadłość cieszą się coraz większą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego; świadomi swoich potrzeb szukamy rozwiązań, które pomogą nam żyć w maksymalnie wygodny sposób. Co warto wiedzieć o diecie i cateringu skomponowanymi pod to schorzenie? Czas rozwiać wszelkie wątpliwości na ten temat.

Catering Hashimoto Warszawa – skąd to zapotrzebowanie?

 

Mimo że choroba Hashimoto została odkryta i sklasyfikowana w 1912 roku, czyli całkiem dawno, to w ostatniej dekadzie mamy wysyp diagnoz mówiących o jej działaniu. Schorzenie to stwierdza się u coraz większej ilości osób, w tym także bardzo młodych. Jednak co to dokładnie jest? Hashimoto to inaczej przewlekłe, autoimmunologiczne zapalenie tarczycy. Choroby autoimmunologiczne charakteryzują się tym, że nasz organizm uznaje jeden ze swoich elementów za wrogi; w tym wypadku nasz układ immunologiczny rozpoznaje białka tarczycowe jako wrogie i je niszczy. Co więcej, osoby z Hashimoto mogą mieć skłonność np. do cukrzycy typu I, co wynika z niewydolności trzustki (także o podłożu autoimmunologicznym). Brzmi to bardzo poważnie, lecz z tą chorobą można żyć, ciesząc się życiem – trzeba jednak konsekwentnie pilnować odpowiedniej diety. Ponieważ to niełatwa sprawa, cateringi oferujące jadłospis zgodny z zaleceniami dla chorych cieszą się ogromną popularnością. Jedna z najlepszych propozycji dla osób dotkniętych chorobą Hashimoto to dieta Montignaca, której podstawową zasadą jest komponowanie posiłków z produktów o niskim indeksie glikemicznym.

Gotowa dieta pudełkowa Hashimoto

Od lat próbowałam znaleźć przyczynę złego samopoczucia i nieustającego zmęczenia. Okazało się, że to hashimoto. Nie dawałam sobie rady z gotowaniem, więc zamówiłam catering Hit Dieta. Wszystko jest smaczne i przywiezione w terminie, uważam, że Warszawa nie ma lepszego cateringu.

Alicja, 22 lata

Ciężko uważać na dietę, lecząc się na hashimoto i jednocześnie biegać maratony – ale dzięki odpowiedniej diecie to wykonalne. Od kiedy zamawiam catering z dietą skomponowaną pod tą chorobę w końcu mam siłę jak każdy normalny człowiek, a od pół roku nie muszę brać nawet leków. Ogólnie bardzo polecam, bo mi pomogło pozbyć się dotychczasowych ograniczeń.

Krystian, 24 lata

Niby Warszawa to duże miasto, ale nikt nie potrafił zdiagnozować, co jest mojej dorastającej córce. Dopiero gdy się okazało, że to chora tarczyca i trzeba stosować dietę jak pod hashimoto, zrozumiałam czego jej potrzeba. Teraz dostaje codziennie posiłki, jakie powinna jeść od zawsze i wszystko jest nareszcie w porządku. Każda matka byłaby zadowolona.

Halina, 54 lata

Ikona Jabłko - spadek wagi

Szybki spadek wagi

Ikona - bez wzacniaczy smaku

Bez wzmacniaczy smaku

Ikona - niski poziom glikemiczny

Niski poziom glikemiczny

hitdieta

Nasze diety dowozimy w całej Warszawie i okolicy. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą!

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68