Catering dietetyczny Hashimoto

Oferta na catering dietetyczny Hashimoto – czy warto się zdecydować?

Catering hashimoto, czyli posiłki skomponowane pod tę coraz częściej diagnozowaną przypadłość cieszą się coraz większą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego; świadomi swoich potrzeb szukamy rozwiązań, które pomogą nam żyć w maksymalnie wygodny sposób. Co warto wiedzieć o diecie i cateringu skomponowanymi pod to schorzenie? Czas rozwiać wszelkie wątpliwości na ten temat.

Catering Hashimoto Warszawa – skąd to zapotrzebowanie?

Mimo że choroba Hashimoto została odkryta i sklasyfikowana w 1912 roku, czyli całkiem dawno, to w ostatniej dekadzie mamy wysyp diagnoz mówiących o jej działaniu. Schorzenie to stwierdza się u coraz większej ilości osób, w tym także bardzo młodych. Jednak co to dokładnie jest? Hashimoto to inaczej przewlekłe, autoimmunologiczne zapalenie tarczycy. Choroby autoimmunologiczne charakteryzują się tym, że nasz organizm uznaje jeden ze swoich elementów za wrogi; w tym wypadku nasz układ immunologiczny rozpoznaje białka tarczycowe jako wrogie i je niszczy. Brzmi to bardzo poważnie, lecz z tą chorobą można żyć, ciesząc się życiem – trzeba jednak konsekwentnie pilnować odpowiedniej diety. Ponieważ to niełatwa sprawa, cateringi oferujące dietę zgodną z zaleceniami dla chorych cieszą się ogromną popularnością.

Na czym polega catering Hashimoto?

Jak powszechnie wiadomo, catering dietetyczny to inaczej dieta pudełkowa – otrzymujemy trzy do pięciu posiłków dziennie, przygotowanych według zasad żywienia, które wybierzemy. W przypadku diety Hashimoto trzeba uważać na każdy produkt. Wyklucza ona spożywania:

  • Laktozy i glutenu – to składniki, które przy wielu problemach zdrowotnych warto odstawić jako pierwsze. Kto wie, może okaże się, że cierpimy na zwykłą nietolerancję tych składników, nie chorobę tarczycy?
  • Produkty sprzyjające zapaleniom – czyli cukry i ich pochodne, produkty w wersji “light”, a także pełne substancji konserwujących, barwników, zagęszczaczy i sztucznych aromatów.
  • Soję, sery żółte, topione i śmietanę – mają w sobie zbyt dużo tłuszczy
    Warzyw z rodziny kapustowatych – zaburzają wchłanianie jodu, niezbędnego dla prawidłowej pracy tego gruczołu
  • Mocna kawę, alkohol oraz napoje gazowane – to nigdy nie są zdrowe, ani zalecane napoje.

Jak widać, restrykcje dotyczące diety nie są bardzo surowe, lecz wymagają zastanowienia – zarówno podczas robienia zakupów spożywczych jak i gotowania posiłków. Nie każdy ma na to czas; wtedy wpisuje w okno wyszukiwarki słowa “catering dietetyczny Warszawa Hashimoto” i wybiera stałego dostawcę swoich posiłków. To bardzo popularne i wygodne rozwiązanie.

Od lat próbowałam znaleźć przyczynę złego samopoczucia i nieustającego zmęczenia. Okazało się, że to hashimoto. Nie dawałam sobie rady z gotowaniem, więc zamówiłam catering Hit Dieta. Wszystko jest smaczne i przywiezione w terminie, uważam, że Warszawa nie ma lepszego cateringu.

Alicja, 22 lata

Ciężko uważać na dietę, lecząc się na hashimoto i jednocześnie biegać maratony – ale dzięki odpowiedniej diecie to wykonalne. Od kiedy zamawiam catering z dietą skomponowaną pod tą chorobę w końcu mam siłę jak każdy normalny człowiek, a od pół roku nie muszę brać nawet leków. Ogólnie bardzo polecam, bo mi pomogło pozbyć się dotychczasowych ograniczeń.

Krystian, 24 lata

Niby Warszawa to duże miasto, ale nikt nie potrafił zdiagnozować, co jest mojej dorastającej córce. Dopiero gdy się okazało, że to chora tarczyca i trzeba stosować dietę jak pod hashimoto, zrozumiałam czego jej potrzeba. Teraz dostaje codziennie posiłki, jakie powinna jeść od zawsze i wszystko jest nareszcie w porządku. Każda matka byłaby zadowolona.

Halina, 54 lata

Szybki spadek wagi

Bez wzmacniaczy smaku

Niski poziom glikemiczny

hitdieta

Nasze diety dowozimy w całej Warszawie i okolicy. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą!

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68