Catering dietetyczny 3500 kcal

Tło - Catering dietetyczny 3500 kcal

Catering dietetyczny 3500 kcal Warszawa – najważniejsze informacje

Bardzo wiele osób interesuje się dietą obliczona na spożywanie 3500 kcal dziennie, znaną także jako dieta na masę. Na czym dokładnie polega ten sposób żywienia i komu jest dedykowany? W niniejszym tekście znajdziesz opowieści na wszystkie nurtujące pytania – a spodziewamy się, że może ich być całkiem sporo.

Czym jest dieta 3500 kcal?

Z pewnością nie raz już zetknąłeś się z tą nazwą – to bardzo popularna dieta, na której temat często pojawiają się artykuły w prasie i sieci. To sposób żywienia przeznaczony przede wszystkim dla sportowców oraz osób regularnie trenujących, np. na siłowni. Taka ilość dziennie spożywanych kalorii to dość sporo – dlatego wskazana jest dla osób, które regularnie poddają swój organizm ciężkiemu wysiłkowi. W menu można znaleźć większość produktów, do których jesteśmy przyzwyczajeni – jajka, wołowinę, słodkie owoce, a nawet węglowodany, które zazwyczaj są ograniczane w większości diet. W tej wolno nam jeść dużo i niespecjalnie musimy się ograniczać ani rezygnować z ulubionych dań, lecz koniecznością jest przestrzeganie dwóch podstawowych zasad. Są to:

  1. Regularne spożywanie posiłków.
  2. Dużo ruchu.

Skąd to wynika? To bardzo proste! Jeśli będziesz spożywał 3500 kcal bez adekwatnej do tego dawki ćwiczeń (lub chociażby częstych spacerów), możemy szybko przytyć. Nie oznacza to, że tylko zapaleni sportowcy mogą stosować tę dietę – jeśli codziennie dużo się ruszasz, nie korzystasz z auta i jesteś osobą bardzo aktywną, ten sposób żywienia również będzie Ci służył. Natomiast regularność sprzyja wyrównaniu i wyregulowaniu pracy organizmu – jest kluczowa w każdej diecie.

Catering, który spełni Twoje oczekiwania

Dieta na masę wymaga nie tylko regularnego jedzenia, ale przede wszystkim przygotowania wszystkich tych posiłków w ściśle określony sposób. To wymaga nieco wiedzy, a także sporo czasu – a tego Warszawa nie ma za grosz. Jeśli i Ty wątpisz w to, czy dasz radę codziennie przygotowywać tyle posiłków, poważnie przemyśl zamówienie cateringu dietetycznego, który będzie Ci dostarczał tę dietę. To oszczędność czasu i gwarancja, że naprawdę zjesz dokładnie tyle, ile zakłada dieta.

Sprawdź naszą ofertę dla diety 3500 kcal.

Catering dietetyczny dieta 3500 kcal

Dbanie o formę to nie tylko same ćwiczenia. Trenuję od kilku miesięcy i na początku nie widziałem jakoś szczególnie tych spektakularnych efektów o których się tyle mówi. Do czasu. Zacząłem trenować pod okiem trenera, który oprócz dbania o formę zaszczepił mi też dbanie o odpowiednią dietę i tryb życia. Tylko wtedy cokolwiek ma prawo się zmienić. Dieta 3500 kcal okazała się idealna. Nie jestem ani bardziej głodnym ani zmęczony i mam siłę trenować.

Adam, 29 lat

Urzekło mnie menu. Sprawdzałam różne diety w Warszawie. Były świetne, ale produkty często się powtarzały i zwyczajnie mi się to opatrzyło. Chciałam coś zmienić więc zamówiłam z HitDiety. Testuję od 1,5 miesiąca – kosmos. Jest w czym wybierać, a co najważniejsze czuję się doskonale. 5 gwiazdek!

Magda, 24 lata

Trenuję sama w domu. Po kilku nieudanych próbach pójścia na siłownię stwierdziłam, że spróbuję się zmobilizować do ćwiczenia sama. Chciałam podejść do tematu konkretnie więc zaczęłam szukać co jeszcze może mi pomóc mieć świetną sylwetkę. Dieta. Stanęło na cateringu dietetycznym 3500 kcal. Testuję, póki co jestem na maksa zadowolona!

Sandra, 31 lat

Ikona jabłka

Wzrost masy

Ikona - dania wysokobiałkowe

Dania wysokobiałkowe

Ikona warzywa i owoce

Warzywa i owoce

hitdieta

Nasze diety dowozimy w całej Warszawie i okolicy. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą!

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68