Catering dietetyczny 3500 kcal

Catering dietetyczny 3500 kcal Warszawa – najważniejsze informacje

Bardzo wiele osób interesuje się dietą obliczona na spożywanie 3500 kcal dziennie, znaną także jako dieta na masę. Na czym dokładnie polega ten sposób żywienia i komu jest dedykowany? W niniejszym tekście znajdziesz opowieści na wszystkie nurtujące pytania – a spodziewamy się, że może ich być całkiem sporo.

Czym jest dieta 3500 kcal?

Z pewnością nie raz już zetknąłeś się z tą nazwą – to bardzo popularna dieta, na której temat często pojawiają się artykuły w prasie i sieci. To sposób żywienia przeznaczony przede wszystkim dla sportowców oraz osób regularnie trenujących, np. na siłowni. Taka ilość dziennie spożywanych kalorii to dość sporo – dlatego wskazana jest dla osób, które regularnie poddają swój organizm ciężkiemu wysiłkowi. W menu można znaleźć większość produktów, do których jesteśmy przyzwyczajeni – jajka, wołowinę, słodkie owoce, a nawet węglowodany, które zazwyczaj są ograniczane w większości diet. W tej wolno nam jeść dużo i niespecjalnie musimy się ograniczać ani rezygnować z ulubionych dań, lecz koniecznością jest przestrzeganie dwóch podstawowych zasad. Są to:

  1. Regularne spożywanie posiłków.
  2. Dużo ruchu.

Skąd to wynika? To bardzo proste! Jeśli będziesz spożywał 3500 kcal bez adekwatnej do tego dawki ćwiczeń (lub chociażby częstych spacerów), możemy szybko przytyć. Nie oznacza to, że tylko zapaleni sportowcy mogą stosować tę dietę – jeśli codziennie dużo się ruszasz, nie korzystasz z auta i jesteś osobą bardzo aktywną, ten sposób żywienia również będzie Ci służył. Natomiast regularność sprzyja wyrównaniu i wyregulowaniu pracy organizmu – jest kluczowa w każdej diecie.

Catering, który spełni Twoje oczekiwania

Dieta na masę wymaga nie tylko regularnego jedzenia, ale przede wszystkim przygotowania wszystkich tych posiłków w ściśle określony sposób. To wymaga nieco wiedzy, a także sporo czasu – a tego Warszawa nie ma za grosz. Jeśli i Ty wątpisz w to, czy dasz radę codziennie przygotowywać tyle posiłków, poważnie przemyśl zamówienie cateringu dietetycznego, który będzie Ci dostarczał tę dietę. To oszczędność czasu i gwarancja, że naprawdę zjesz dokładnie tyle, ile zakłada dieta.

Sprawdź naszą ofertę dla diety 3500 kcal.

Wzrost masy

Dania wysokobiałkowe

Warzywa i owoce

hitdieta

Nasze diety dowozimy w całej Warszawie i okolicy. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą!

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68