Dieta z dostawą

catering dietetyczny

Wprowadzenie do oferty

Dieta dopasowana do Ciebie

Chcesz zdrowo się odżywiać, ale gotowanie niekoniecznie należy do Twoich zainteresowań, a dodatkowo nie masz wystarczająco czasu, by codziennie samodzielnie przygotować sobie odpowiednio zbilansowane posiłki? Wiemy, że prawidłowe odżywianie wymaga wielu wyrzeczeń, więc dlaczego do tego jeszcze masz tracić czas i siły na przygotowanie każdego dania?

Mamy dla Ciebie propozycję – dieta z dostawą na terenie Warszawy i w jej okolicach. W zależności od Twojego zapotrzebowania kalorycznego, trybu pracy oraz preferencji wybierasz catering dietetyczny, który najbardziej Ci odpowiada – oferujemy jadłospisy od 1000 do 2500 kcal, a także dietę dla diabetyków oraz wegetariańską.

hitdieta

Poniżej przedstawiamy zdjęcia przykładowych posiłków, które codziennie przygotowujemy dla naszych Klientów w ramach cateringu. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą !

Oczyszczająca dieta sokowo-koktajlowa

Dieta Detox

Co wyróżnia dietę?

Nasza propozycja stanowi bardzo dobry wstęp dla osób, które chcą rozpocząć racjonalną dietę odchudzającą. Koktajle przygotowywane przez naszych ekspertów zawierają moc łatwo przyswajalnych przeciwutleniaczy oraz witamin. Przy jej przygotowywaniu wykorzystujemy świeżo wyciskane soki i przeciery z warzyw, oraz owoców.

Dietę Detox zalecamy stosować nie dłużej niż 7 dni.

1500-2000 kcal

Dieta Standardowa

Co wyróżnia dietę?

Diety standardowe to diety odpowiednio zbilansowane mające na celu redukcję tkanki tłuszczowej, ale w nieco wolniejszym tempie niż w przypadku diet niskokalorycznych.

Diety te zalecamy również dla osób, które chcą zachować regularny i zdrowy sposób odżywiania przy jednoczesnym utrzymaniu swojej obecnej wagi.

1000-1200 kcal

Dieta Niskokaloryczna

Co wyróżnia dietę?

Diety niskokaloryczne przeznaczone dla osób, które chcą w krótkich czasie zrzucić zbędne kilogramy. Pełnowartościowa dieta, dzięki której kuracja odchudzająca jest zdrowym i bezpiecznym sposobem na pozbycie się nadmiaru zbędnych kilogramów. Dzięki dokładnie opracowanym menu przez naszego dietetyka dostarcza organizmowi wszystkie niezbędne witaminy, minerały i składniki odżywcze.

1000-2000 kcal

Dieta Bez Laktozy

Co wyróżnia dietę?

Dieta charakteryzująca się całkowitym wyeliminowaniem produktów zawierających laktozę. Jest przeznaczona dla osób, których organizm nie trawi cukru mlecznego występującego we wszystkich produktach mlecznych. 

W tej diecie produkty mleczne zastępujemy większą ilością warzyw i owoców lub produktami pochodzenia roślinnego

1000-2500 kcal

Dieta Bez Glutenu

Co wyróżnia dietę?

Podstawowym założeniem diety bezglutenowej jest wyeliminowanie glutenu- rodzaju białka, którego źródłem w żywności są zboża takie jak pszenica, żyto, pszenżyto, orkisz oraz jęczmień.

Produkty zbożowe zastępujemy, zatem produktami bezglutenowymi takimi jak: ryż, proso, gryka, amarantus, komosa ryżowa, siemię lniane, suszone owoce, orzechy, pestki dyni i słonecznika, sezam czy mak.

1000-2000 kcal

Dieta Montignaca

Co wyróżnia dietę?

Polecana szczególnie osobom z nadwagą i otyłością, która związania jest z zaburzeniami metabolizmu. Powinny ją stosować osoby mające zaburzenia hormonalne takie jak choroba Hashimoto. Wprowadzenie zasad tej diety sprzyja utracie masy ciała, zmniejszeniu nasilenia objawów towarzyszących wcześniej wymienionych chorób oraz poprawie jakości życia. Przygotowując tę dietę używamy tylko produktów o niskim indeksie glikemicznym.

1000-2000 kcal

Dieta Dla Diabetyka

Co wyróżnia dietę?

Jest oparta na zasadach diety z ograniczeniem łatwo przyswajalnych węglowodanów. Znajduje zastosowanie przede wszystkim u osób chorych na cukrzycę, a także u których stężenie glukozy we krwi jest podwyższone. Oprócz leczenia farmakologicznego, prawidłowe żywienie u diabetyków jest zasadniczym elementem terapii. Celem stosowania diety jest zmniejszenie stężenia glukozy we krwi, a także zapobieganie wczesnym i późnym powikłaniom choroby.

1000-2500 kcal

Dieta Wegetariańska

Co wyróżnia dietę?

Dieta ta jest skierowana do osób, które z przyczyn osobistych lub zdrowotnych muszą wyeliminować ze swojego menu spożywanie mięsa. Prawidłowo skomponowana, pełnowartościowa dieta wegetariańska pomaga zapobiegać wielu chorobom takim jak: otyłość, cukrzyca, nadciśnienie.

Jest to dieta lekkostrawna cechująca się dużą ilością warzyw i owoców oraz występowaniem produktów sojowych.

2500-3500 kcal

Dieta Dla Sportowca

Co wyróżnia dietę?

Dietę sportową zalecamy dla osób ze zwiększoną aktywnością fizyczną.  Ponadto charakteryzuje się zwiększoną kalorycznością wszystkich posiłków. Jest to dieta wysokobiałkowa, w której zwiększamy ilość produktów nabiałowych oraz mięsnych, co wpływa korzystnie na przyrost tkanki mięśniowej, przy czym nie rezygnujemy z węglowodanów, które pojawią się w postaci różnego rodzaju kasz, pieczywa, makaronów, ryżu czy płatków. 

Jedz zdrowo i smacznie!

W ramach wybranego cateringu dietetycznego codziennie rano otrzymasz od nas zestaw świeżych i smacznych potraw, złożonych wyłącznie z wysokowartościowych składników, dostosowanych do Twoich potrzeb w zakresie żywienia. Każdorazowo dbamy o to, by zapewnione przez nas posiłki odpowiadały Twojemu zapotrzebowaniu kalorycznemu. Dzięki nam codziennie otrzymasz zróżnicowany zestaw produktów, które korzystnie wpłyną na Twoje zdrowie i samopoczucie.

Każdego dnia zapewniamy dowóz zestawu potraw pod wskazany adres o godzinie, która najbardziej Ci odpowiada. Pamiętaj, że zawsze masz możliwość zmiany zarówno adresu, jak i godziny dostaw, a także możesz zrezygnować z naszych usług lub zawiesić współpracę na jakiś czas.
W ramach cateringu otrzymasz 5 zbilansowanych posiłków na cały dzień tj. śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja oraz wodę niegazowaną o pojemności 0,5 l.

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68