Dieta Standardowa

1500-2000 kcal

1500, 1800, 2000 kcal

Dieta Standardowa

Co wyróżnia dietę?

Diety standardowe to diety odpowiednio zbilansowane mające na celu redukcję tkanki tłuszczowej, ale w nieco wolniejszym tempie niż w przypadku diet niskokalorycznych.

Diety te zalecamy również dla osób, które chcą zachować regularny i zdrowy sposób odżywiania przy jednoczesnym utrzymaniu swojej obecnej wagi.

Czy dieta standard jest równie dobra, jak inne?

Przyzwyczailiśmy się do diet o wymyślnych nazwach i rozmaitych wykluczeniach, które niejednokrotnie komplikują nam szykowanie posiłków. Czy w takim wypadku standardowa, stosunkowo prosta dieta może okazać się skuteczna? Okazuje się, że tak; jeśli nie masz specjalnych potrzeb żywieniowych, ani nie potrzebujesz drastycznej redukcji wagi, ten rodzaj diety będzie dla Ciebie idealny. Decydując się na nią, rozpoczniesz zdrowe, zrównoważone odżywianie, które pozwoli Ci pozbyć się kilku nadprogramowych centymetrów w pasie, lecz nie odmieni całej Twojej sylwetki. Dostarczysz organizmowi wszystkich niezbędnych mu do właściwego funkcjonowania elementów, zyskasz też sporo energii i ogólne, dobre samopoczucie.

Komu najlepiej będzie służyć?

Dieta standard to dobra opcja dla każdego, kto chce wprowadzić do swoich zwyczajów zdrową rutynę. W dużym, pełnym korków i wydarzeń mieście, jak Warszawa trudno o czas na planowanie posiłków i codzienne jedzenie śniadań – dlatego warto zwrócić się w stronę dobrego cateringu dietetycznego. Ta dieta będzie też idealnym krokiem po zakończeniu wymagających diet redukujących wagę; nie dopuści do niesławnego efektu jo-jo i nie pozwoli nam ponownie przytyć. Powinien się nią zainteresować także każdy, kto chce utrzymać swoją obecną wagę. Będzie bezpieczna nawet dla nastolatków.

Dieta standard to u nas jedna z najczęściej wybieranych opcji – sprawdź, na czym polega jej fenomen, a się nie zawiedziesz. Zapraszamy do kontaktu!

 

Szybki spadek wagi

Bez wzmacniaczy smaku

Tylko zdrowe produkty

hitdieta

Nasze diety dowozimy w całej Warszawie i okolicy. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą!

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68