Catering dietetyczny masa

Catering dietetyczny (masa) Warszawa – rozważ, bo warto!

Diety na masę są popularne przede wszystkim wśród osób, które uprawiają sporty wysiłkowe, intensywnie trenują i zależy im na rozbudowie masy mięśniowej. Okazuje się jednak, że może być przydatna także dla znacznie szerszej grupy. Kto jeszcze powinien się nią zainteresować?

Dieta na masę nie tylko dla siłaczy

Mogłoby się wydawać, że dietę obliczoną na zwiększenie masy mięśniowej stosują jedynie kulturyści oraz aspirujący do tego miana; wszak za zadanie ma wspierać efekty treningów i przyspieszyć rozbudowę całego ciała. Nie oznacza to oczywiście, że można się objadać, jeść niezdrowo lub w ogóle nie uważać na indeks glikemiczny spożywanych posiłków. Owszem, w tej diecie nie ma wielu restrykcji, lecz nie przewiduje przyzwolenia na śmieciowe przekąski i wymaga regularnego spożywania posiłków. Nie wolno nam żadnego z nich pominąć ani przeciągać przerw między nimi dłużej, niż do czterech godzin. Warto wspomnieć, że wbrew krążącej po sieci opinii, to opcja nie tylko dla dużych panów, którzy chcą być jeszcze więksi.

Dla kogo jeszcze ta dieta?

Oto lista wskazań, kto jeszcze powinien poważnie zastanowić się nad zamówieniem cateringu dietetycznego z tą opcją żywieniową:

  • Osoby odczuwające spore braki energetyczne na co dzień.
  • Sportowcy – amatorzy szykujący się do charytatywnych biegów lub innych okazjonalnych zawodów.
  • Osoby po długotrwałym pobycie w szpitalu lub po przebyciu wyniszczającej choroby (zapalenie płuc, sepsa) – w ten sposób szybko się odbudują.

Co jeszcze jest ważne?

Bez względu na to, jaki masz powód do rozpoczęcia diety, pamiętaj o spożywaniu odpowiedniej ilości płynów każdego dnia. Dwa litry wody dziennie to podstawa – zarówno Twoje mięśnie, jak i cały organizm także potrzebują nawodnienia, bez którego nie utrzymają dobrej kondycji.

Jak pogodzić wszystkie te zasady i wskazania? Kiedy znaleźć na to czas? Nie musisz – wystarczy, że zdecydujesz się na catering dietetyczny! Zbilansowane i pełnowartościowe posiłki zostaną dostarczone wprost pod Twoje drzwi, abyś mógł się zająć tym, co najważniejsze.

Sprawdź ofertę Hit Diety już dziś – znajdziesz tam znacznie więcej interesujących i zdrowych propozycji niż dieta na masę!

Zawsze chciałem być bardziej męski i postawny, bo kobiety lubią takich mężczyzn, a cała Warszawa jest ich pełna, więc spróbowałem diety na masę. No i wiadomo, ćwiczenia na siłowni do kompletu. Jest coraz lepiej, teraz z zadowoleniem patrzę w lustro. Polecam oczywiście innym panom.

Oskar, 29 lat

Nie mam celów dietetycznych, nie chce chudnąć ani budować mięśni, ale ta dieta na masę jest zdrowa, smaczna i nie muszę sobie odmawiać ulubionych dań. Z cateringu dostaję je regularnie, dobrze przyrządzone i nie muszę gotować – a chyba nikt z Warszawy nie ma na to czasu. Przyznaję, że od kiedy stosuję tę dietę, to przestałem odczuwać bóle żołądka.

Mariusz, 31 lat

Zazwyczaj kobiety chcą chudnąć, a ja zawsze chciałam przytyć. Już jako nastolatka wyglądałam jak wieszak i mam dosyć pytań o zaburzenia odżywiania. Powoli zaczynam nabierać krągłości i czuje się coraz lepiej w tym nowym ciele. Wygoda, jaką jest dieta pudełkowa to dodatkowy plus. Przyznaję też, że nigdy wcześniej nie jadłam w taki sposób, ale bardzo mi smakuje.

Anna, 23 lata

Wzrost masy

Dania wysokobiałkowe

Warzywa i owoce

hitdieta

Nasze diety dowozimy w całej Warszawie i okolicy. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą!

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68