Catering dietetyczny

Warszawa Targówek

Catering dietetyczny Targówek – świetna dieta dla aktywnych

Marzysz o zdrowym jedzeniu, ale czujesz się zabiegany, a większość czasu spędzasz poza domem? Sięgnij po pyszny catering dietetyczny Targówek. To idealna rozwiązanie dla każdego, kto chce dobrze się odżywiać, ale trudno znaleźć mu czas na przygotowywanie posiłków. Lub po prostu nie chce albo nie lubi gotowania i wszystkiego, co się z tym wiąże. Catering dietetyczny z dostawą to nie tylko jedzenie, ale mnóstwo wolnego czasu, który większość gotujących spędzi w sklepie, na zakupach, przyrządzaniu potraw i zmywaniu.

Pyszne jedzenie z dowozem dla dzielnicy Warszawa – Targówek

Mieszkańcom Targówka oferujemy wyjątkowy catering – zestawy pięciu posiłków przygotowane z myślą o rozmaitych potrzebach. U nasz znajdziesz diety nisko- i wysokokaloryczne, standardowe i wykluczające, wspomagające odchudzanie i przyczyniające się do budowy masy mięśniowej. Dania oparte na produktach o niskim indeksie glikemicznym, zwiększonych porcjach białka i warianty tłuszczowe – wszystko, czego szukasz.

Catering dietetyczny Targówek to codzienna porcja zdrowia dostarczona pod same drzwi. Nie musisz już zastanawiać się, co dziś zjesz i jakie zakupy potrzeba będzie zrobić na jutro. Gotowe posiłki, świetnie zbilansowane, o idealnej wielkości, wartości kalorycznej i zawartości składników odżywczych i mineralnych – każdego ranka o wskazanej godzinie trafią prosto do Twojego domu lub miejsca pracy. Dzięki wczesnym godzinom porannym, w jakich dostarczamy nasze ‘pudełka”, jedzenie na cały dzień masz zawsze na wyciągnięcie ręki.

Dieta pudełkowa catering Targówek – dlaczego warto?

O cateringu słyszymy coraz więcej, i to już nie tylko od gwiazd i celebrytów. Posiłki niegdyś zarezerwowane dla najbogatszych, obecnie w wielu domach są już codziennością. Jeśli wciąż zastanawiasz się nad wyborem, poznaj kilka zalet naszej HitDiety:

  • ogromna oszczędność czasu – zamawiając gotowe posiłki nie musisz robić zakupów, gotować i sprzątać,
  • różnorodność – codziennie inne dania i potrawy, gwarantujące atrakcyjność diety i jej pełnowartościowość,
  • zdrowie – świeże, optymalnie zbilansowane posiłki o wysokiej wartości odżywczej,
  • wygoda – posiłki dostarczane są pod wskazany adres wcześnie rano, dzięki czemu część pudełek można zabrać ze sobą do szkoły czy pracy,
  • oszczędność pieniędzy wydawanych na zmarnowane produkty żywnościowe,
  • możliwość korzystania z cateringu dietetycznego w określonym, dogodnym okresie czasu,
  • szybkie i stosunkowo łatwe zrzucenie nadmiernych kilogramów,
  • poprawa efektywności, wzrost energii i lepsza koncentracja.

Dieta z dostawą – nauka dobrych nawyków żywieniowych

Dieta z dostawą to doskonały sposób na zmianę nawyków żywieniowych na lepsze i porzucenie przyzwyczajeń zgubnych dla zdrowia i wyglądu. Dzięki pięciu pożywnym posiłkom, łatwe staje się utrzymanie stabilnego poziomu cukru we krwi, co skutecznie chroni przed sięganiem po niezdrowe przekąski. A także stanowi doskonałą bazę dla zwiększenia metabolizmu i rozpoczęcia procesu redukcji tkanki tłuszczowej.

Korzystając z diety pudełkowej uczymy się racjonalnie korzystać z jedzenia i spożywać posiłki w równych odstępach czasu, dzięki czemu odzyskujemy zdrowie i energię. Nasz catering łatwo jest zamówić, a jeśli jesteś mieszkańcem dzielnicy Targówek – możesz liczyć na codzienną bezpłatną dostawę. Przed wykupieniem zestawu posiłków na dłuższy czas – dania warto wypróbować. W tym celu wybierz odpowiednią dietę i zamów już dziś kompletny, jednodniowy zestaw testowy.

 

hitdieta

Codzienny jadłospis każdego z naszych Klientów układany jest przez wykwalifikowanego dietetyka, a następnie realizowany przez profesjonalnego kucharza. Zapewniamy, że warunki, panujące w naszej kuchni gwarantują wysoką higienę i bezpieczeństwo posiłków.

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68