Catering dietetyczny 4000 kcal

Dieta 4000 kcal - na masę - catering dietetyczny

Catering dietetyczny 4000 kcal Warszawa – dużo zdrowych kalorii

Dieta obliczona na 4000 kcal jest kierowana do bardzo wąskiej i specyficznej grupy odbiorców – nie każdy powinien na nią przechodzić i nie dla każdemu wyjdzie taki wybór na dobre. Kto zatem może śmiało się na nią zdecydować? Sprawdzisz to kilka linijek niżej.

Czym jest dieta 4000 kcal?

Dieta opiewająca na 4000 kalorii zalicza się do grupy tak zwanych diet na masę. Ten sposób odżywiania, zakładający dzienne spożycie tak dużej ilości kalorii jest kierowany przede wszystkim do sportowców, osób trenujących regularnie na siłowni lub szykujących się do udziału w jakiś zawodach. Regularny ruch jest kluczowy w tym wypadku – tak dużą ilość kalorii trzeba “wypalić”, bo w przeciwnym wypadku będziemy tylko bezsensownie tyć.
Ta opcja dietetyczna zawiera dużo węglowodanów (to z nich powinna pochodzić zdecydowana większość kalorii) i opiera się na sporej ilości mięsa (wołowina, drób, ryby), jaj, nabiału i warzyw. Oczywiście należy także pić przynajmniej dwa litry wody dziennie – to akurat punkt niezmienny w każdej diecie.

Czy pomoże tu catering?

Już samo spożycie takiej ilości kalorii bywa problematyczne i czasochłonne – a co dopiero przyrządzenie wszystkich tych posiłków. Z tego powodu osoby decydujące się na taką dietę najczęściej decydują się także na catering. To dobry pomysł, który może pozytywnie wpłynąć na powodzenie całego przedsięwzięcia – w końcu kto w takich miejscach jak Warszawa ma czas na codzienne gotowanie? Pudełka pełne zbilansowanych, odpowiednio skomponowanych posiłków bardzo ułatwiają sprawne funkcjonowanie – zyskujemy sporo czasu na pracę, treningi i odpoczynek.

Dieta 4000 kalorii ma jeszcze jedną grupę fanów – osoby bardzo szczupłe, które latami nie potrafią przytyć. Jednak do osiągnięcia sukcesu potrzebne jest:

  • regularne spożywanie posiłków – bez wymówek i odstępstw
  • aktywność fizyczna – chociażby w podstawowym wymiarze

Dietę czasem rekomenduje się osobom, które przez długi czas chorowały lub przebywały w szpitalu i potrzebują odbudowy i wzmocnienia organizmu. Porządna dawka białka i węglowodanów jest dobrym początkiem powrotu do pełni zdrowia i sił.

Gotowy catering dietetyczny 4000 kcal
Ikona wzrost masy

Wzrost masy

Ikona - Dania wysokobiałkowe

Dania wysokobiałkowe

Ikona - Warzywa i owoce

Warzywa i owoce

hitdieta

Nasze diety dowozimy w całej Warszawie i okolicy. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą!

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68