Dieta dla diabetyka

1000-2000 kcal

1000-2000 kcal

Dieta Dla Diabetyka

Co wyróżnia dietę?

 

Jest oparta na zasadach diety z ograniczeniem łatwo przyswajalnych węglowodanów.

Znajduje zastosowanie przede wszystkim u osób chorych na cukrzycę, a także u osób, u których stężenie glukozy we krwi jest podwyższone. Oprócz leczenia farmakologicznego, prawidłowe żywienie u diabetyków jest zasadniczym elementem terapii.

Celem stosowania diety jest zmniejszenie stężenia glukozy we krwi, a także zapobieganie wczesnym i późnym powikłaniom choroby.

Catering dietetyczny dla cukrzyków – na szczęście to możliwe!

Przez długie lata choroba cukrzycowa, obarczona wieloma żywieniowymi restrykcjami wykluczała stosowanie jakichkolwiek diet. Na całe szczęście te czasy należą już do przeszłości; dobry catering dietetyczny wie, czego i w jakiej ilości dostarczać diabetykom, aby czuli się dobrze i sprawnie funkcjonowali.

Catering dla diabetyka – co to oznacza?

Dieta dla diabetyków to dość skomplikowana sprawa. Osoby o stale podwyższonym stężeniu glukozy we krwi muszą bardzo uważać na cukry, które spożywają – a obecnie cukry najróżniejszego rodzaju znajdują się, wraz ze wzmacniaczami smaku niemal wszędzie. Nieuważny dobór pokarmów może wpłynąć na znaczne pogorszenie stanu zdrowia diabetyka, dlatego odpowiednio dobrana (i przestrzegana!) dieta jest w tym wypadku ważnym elementem leczenia.

Rozwiązanie – catering dietetyczny cukrzyca

Każdorazowe przeliczanie i komponowanie posiłków, które nie dość, że nie zaszkodzą, to będą dobrze służyły osobom chorym na cukrzycę, jest niełatwym zadaniem. Na szczęście nasz catering wziął pod uwagę także potrzeby tej grupy – teraz diabetycy mogą zamawiać dania przyrządzone specjalnie pod ich potrzeby jak każda inna osoba.
To rozwiązanie ma dodatkowy plus – Warszawa jest tak wielka i zabiegana, że mało kto ma tu czas na gotowanie. Dlatego nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami jak najszybciej. Będziemy Ci dostarczać posiłki, które pomogą nieco opanować chorobę cukrzycową, dzięki czemu zaczniesz się czuć naprawdę dobrze.

Szybki spadek wagi

Niski poziom cukru

Przyswajalne węglowodany

hitdieta

Nasze diety dowozimy w całej Warszawie i okolicy. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą!

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68