Dieta dla diabetyka

1000-2000 kcal

Dieta dla diabetyka - catering dietetyczny

1000-2000 kcal

Dieta Dla Diabetyka

Co wyróżnia dietę?

 

Jest oparta na zasadach diety z ograniczeniem łatwo przyswajalnych węglowodanów.

Znajduje zastosowanie przede wszystkim u osób chorych na cukrzycę, a także u osób, u których stężenie glukozy we krwi jest podwyższone. Oprócz leczenia farmakologicznego, prawidłowe żywienie u diabetyków jest zasadniczym elementem terapii.

Celem stosowania diety jest zmniejszenie stężenia glukozy we krwi, a także zapobieganie wczesnym i późnym powikłaniom choroby.

Catering dietetyczny dla cukrzyków – na szczęście to możliwe!

Przez długie lata choroba cukrzycowa, obarczona wieloma żywieniowymi restrykcjami wykluczała stosowanie jakichkolwiek diet. Na całe szczęście te czasy należą już do przeszłości; dobry catering dietetyczny wie, czego i w jakiej ilości dostarczać diabetykom, aby czuli się dobrze i sprawnie funkcjonowali.

Catering dla diabetyka – co to oznacza?

Dieta dla diabetyków to dość skomplikowana sprawa. Osoby o stale podwyższonym stężeniu glukozy we krwi muszą bardzo uważać na cukry, które spożywają – a obecnie cukry najróżniejszego rodzaju znajdują się, wraz ze wzmacniaczami smaku niemal wszędzie. Nieuważny dobór pokarmów może wpłynąć na znaczne pogorszenie stanu zdrowia diabetyka, dlatego odpowiednio dobrana (i przestrzegana!) dieta jest w tym wypadku ważnym elementem leczenia.

Rozwiązanie – catering dietetyczny cukrzyca

Każdorazowe przeliczanie i komponowanie posiłków, które nie dość, że nie zaszkodzą, to będą dobrze służyły osobom chorym na cukrzycę, jest niełatwym zadaniem. Na szczęście nasz catering wziął pod uwagę także potrzeby tej grupy – teraz diabetycy mogą zamawiać dania przyrządzone specjalnie pod ich potrzeby jak każda inna osoba.
To rozwiązanie ma dodatkowy plus – Warszawa jest tak wielka i zabiegana, że mało kto ma tu czas na gotowanie. Dlatego nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami jak najszybciej. Będziemy Ci dostarczać posiłki, które pomogą nieco opanować chorobę cukrzycową, dzięki czemu zaczniesz się czuć naprawdę dobrze.

Gotowa dieta dla diabetyka - catering dietetyczny pudełkowy
Ikona Jabłko - spadek wagi

Szybki spadek wagi

Ikona - Dieta z poziomem niskiego cukru

Niski poziom cukru

Ikona - przyswajalne węglowodany

Przyswajalne węglowodany

hitdieta

Nasze diety dowozimy w całej Warszawie i okolicy. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą!

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68