Catering wegański

Catering wegański - tło

Oferta na catering wegański – sprawdź, czy to dla Ciebie!

Dieta pozbawiona mięsa i jego pochodnych jest obecnie jedną z bardziej popularnych. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad zmianą sposobu żywienia lub brakuje Ci czasu na reorganizację swoich kuchennych przyzwyczajeń, bo przejściu na tę dietę, sprawdź nasz catering wegański – może okazać się najlepszym rozwiązaniem!

Brak produktów odzwierzęcych

Bardzo wiele jest przyczyn, dla których rezygnujemy ze spożywania mięsa oraz wszystkich produktów, które pochodzą od zwierząt. Niektóre z nich to kwestie stricte zdrowotne, inne zaś łączą się z wyznawanymi wartościami lub wątpliwościami natury etycznej. Bez względu na to, które z nich dotyczą Ciebie, przestawienie się ze sposobu jedzenia, jaki znamy od dziecka, gdzie każdy obiad obowiązkowo zawierał mięso, na zupełną odwrotność bywa problematyczne. Rodzi się problem, czym je zastąpić, aby nie chodzić głodnym i aby nie zacząć chorować z powodu braku białka lub żelaza – a to się niestety zdarza. Na szczęście decydując się na catering z dietą wegańską, możemy szybko rozwiązać ten problem!

Dla kogo taka dieta?

  • Zastanawiasz się nad rozpoczęciem diety wegańskiej, lecz nie wiesz, czy to opcja dla Ciebie? Oto lista wskazań, które przemawiają za takim wyborem:
  • Chęć zrzucenia wagi – w naszych czasach niestety większość mięs (szczególnie drobiu!) jest nafaszerowana wieloma środkami chemicznymi, które powodują, że tyjemy szybciej, niż powinniśmy. Odstawienie tego składnika daje czasem niespodziewanie szybkie efekty.
  • Choroba hashimoto lub cukrzyca – w obu wypadkach produkty takie, jak tłuszcze zwierzęce lub nabiał potrafią zachwiać równowaga organizmu. A to powoduje złe samopoczucie.
    Zaangażowanie w sprawy społeczne – w czasach masowych hodowli, które nawet niezbyt kryją się z okrucieństwem wobec zwierząt to wiarygodna forma sprzeciwu wobec takich praktyk.
  • Chęć zaoszczędzenia – mięso (i to niekoniecznie dobrej jakości) zazwyczaj należy do drogich produktów. Rezygnując z niego, zyskujemy środki na inne pełnowartościowe składniki odżywcze, które mogą posłużyć nam nawet lepiej.
  • Potrzeba detoksykacji organizmu – dieta wegańska pozwala pozbyć się z organizmu złogów, zakwaszenia i wielu innych, złych czynników. Taki detoks, nawet jeśli miałby trwać tylko kilka tygodni, jest szczególnie wskazany dla osób, które dotąd prowadziły bardzo rozrywkowy tryb życia.

Jak widzisz, zarówno wskazań, jak i zalet takiej zmiany jest naprawdę sporo. Co więcej, gdy zechcesz znaleźć catering, który będzie Ci dostarczał bezmięsne posiłki, będzie to szybkie i bezproblemowe- dieta wegańska warszawa to często wyszukiwane hasło w sieci, a stosownych ofert na rynku jest naprawdę dużo.

Dieta pudełkowa catering wegański

Kiedy postanowiłam zmienić dietę na wegańską, niezbyt wiedziałam, jak właściwie mam jeść i musiałam praktycznie na nowo nauczyć się gotować. To było dość problematyczne, Warszawa jest wielka, a sklep z żywnością wege znajduje się po drugiej stronie miasta, więc zdecydowałam się na catering wegański. Jestem bardzo zadowolona.

Pati, 21 lat

Nie jadam mięsa, od kiedy obejrzałem kilka dokumentów na temat traktowania i mordowania zwierząt w hodowlach. Kiedyś gotowałem sobie sam, lecz teraz mam nowa prace i mnóstwo obowiązków, więc postawiłem na catering wegański z Hit Diety. Przywożą mi bardzo smaczne posiłki, a co dla mnie najważniejsze, są przyrządzone w sposób etyczny.

Oliwier, 34 lata

Nie chcemy z mężem szybko się zestarzeć, jesteśmy od lat bardzo aktywni, dlatego przejście na dietę roślinną było kwestią czasu. Okazało się, że nie jest to takie proste do wykonania w praktyce, więc teraz zamawiamy dietę pudełkową w wersji wege. Jest smacznie, ciekawie i bardzo zdrowo. Polecam, cała Warszawa zazdrości nam formy.

Honorata, 46 lat

Ikona witaminy i minerały

Pełnowartościowa

Ikona dieta lekkostrawna

Lekkostrawna bez mleka i jaj

Dania bezmięsne - Ikona

Dania bezmięsne

hitdieta

Nasze diety dowozimy w całej Warszawie i okolicy. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą!

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68