Catering dietetyczny 3000 kcal

Catering dietetyczny 3000 kcal - tło

Dieta 3000 kcal – co to właściwie jest?

Od niedawna większość cateringów dietetycznych oferuje dietę o enigmatycznej nazwie 3000 kcal – jednak nie każdy wie, co to oznacza. Ten sposób żywienia został opracowany z myślą o osobach, które ciężko i intensywnie trenują, a ich mięśnie potrzebują silnego budulca. Jest wskazana także podczas procesu budowania masy mięśniowej. Z tego powodu opiera się głównie na białkach oraz węglowodanach, co wiąże się z koniecznością regularnej kontroli swojej wagi, a także regularnych ćwiczeń – w innym wypadku grozi nam szybkie przytycie, czyli efekt dokładnie odwrotny od zamierzonego. Są jednak wyjątki od tej zasady; w przypadku osób o dużej masie ciała, dieta 3000 kcal może zostać potraktowana jako dieta na redukcję, czyli zgubienie ów masy i dobry punkt wyjścia do rzeźbienia sylwetki.

Jakie są zalety 3000 kcal?

Zastanawiasz się, jakie są plusy przemawiające za wyborem tej diety? Zebraliśmy je poniżej:

  • Brak poczucia głodu i drastycznego obniżenia ilości spożywanych kalorii – to nie jest jedna z “głodówkowych” diet.
  • Zawiera wiele składników, które wolno (lub wręcz należy) jeść i bardzo mało wykluczeń.
  • Ogólnodostępna, oferuje ją niemal każdy catering dietetyczny.
  • Pasuje niemal każdemu.
  • Wolno podczas jej stosowania jeść pszenne pieczywo, które jest eliminowane ze zdecydowanej większości diet.

Należy jednak spojrzeć na nią nieco bardziej krytycznie i poważnie przemyśleć swój wybór, jeśli:

  • Trenujesz rzadko lub nieregularnie.
  • Masz tendencje do tycia.
  • Twoim celem jest znaczne i widoczne schudnięcie.
  • Nie tolerujesz białka.
  • Nie jadasz mięsa

W takim wypadku sprawdź inne diety oferowane w cateringach cieszących się dobrą opinią klientów. Ponieważ w większych miastach, jak na przykład Warszawa przez brak czasu i bardzo intensywny tryb życia gotujemy w domu coraz mniej, a za to coraz więcej zamawiamy gotowych dań, nietrudno znaleźć dietę pudełkową, która będzie odpowiadała naszym potrzebom. 

 

Gotowa dieta 3000 kcal w pudełkach

Od roku ćwiczę crossfit i potrzebuję porządnej dawki energii, która pozwoli mi normalnie funkcjonować. Dzięki diecie 3000 kcal jest to możliwe – nie tyję, nie puchnę, a mam siłę na codzienną pracę i kolejne treningi. Sprawdziłem już różne cateringi, ale Hit Dieta w Warszawie jest jak dotąd najlepsza, mogę z czystym sumieniem ją polecić.

Daniel, 33 lata

Ćwicząc kilka razy w tygodniu, trzeba dbać o dietę – dotąd mi to nie wychodziło, bo nie wiedziałam jak obliczać kalorie i nie mam zbytnio czasu na gotowanie. Zamówiłam dietę 3000 kcal i jestem bardzo zadowolona. Nareszcie nie odczuwam zmęczenia i nie chce mi się w kółko spać. Same dania bardzo dobre, zawsze świeże.

Marlena, 36 lat

Spróbowałem tej diety z ciekawości i bardzo mi posmakowała. Nie chcę chudnąć ani budować masy, tylko potrzebowałem zdrowszego sposobu odżywiania. W Warszawie nikt nie ma czasu myśleć o jedzeniu i ja też dotąd jadłem przypadkowe, gotowe dania. Teraz mam codziennie zdrowe posiłki i przestał boleć mnie brzuch.

Marcin, 29 lat

Ikona - wzrost masy

Wzrost masy

Dania wysokobiałkowe - ikona

Dania wysokobiałkowe

Ikona - warzywa i owoce

Warzywa i owoce

hitdieta

Nasze diety dowozimy w całej Warszawie i okolicy. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą!

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68