Dieta ketogeniczna

Dieta ketegoniczna catering - tło

Dieta ketogeniczna Warszawa – co to jest i kto powinien się nią zainteresować?

Raz na jakiś czas w mediach pojawia się wspomnienie o diecie ketogenicznej.- wspominają o niej dietetycy lub celebryci. Czym dokładnie jest i kto powinien ją rozważyć? Koniecznie poczytaj, zanim się zdecydujesz!

Tłuszcze kluczem do pięknej sylwetki

Założenia diety ketogenicznej mogą zaskakiwać – mówią bowiem, że zwiększenie ilości spożywanych tłuszczy przy jednoczesnym ograniczeniu węglowodanów zapewni dobre samopoczucie i utratę nadprogramowych kilogramów. W tej diecie bierzemy energię właśnie z tłuszczy, więc niejako je spalamy. Dieta polecana jest przy leczeniu wielu chorób, w tym lekoopornej padaczki dziecięcej, cukrzycy czy problemów z nadciśnieniem. Jednak istnieje też sporo przeciwwskazań do przejścia na taki sposób żywienia, więc jeśli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne, zasięgnij rady lekarza, zanim zdecydujesz się na tę dietę.

Dieta ketogeniczna catering – najważniejsze informacje

Niemal wszystkie cateringi oferują dietę ketogeniczną – jest stosunkowo popularna, bo przede wszystkim obiecuje efektowne schudnięcie, które jest celem większości diet. Jednak w przeciwieństwie do niektórych jadłospisów, ten jest stosunkowo prosty do przygotowania i ma bardzo mało problematycznych wykluczeń. Mimo to, cateringi nie narzekają na brak zamówień – otrzymywanie gotowych posiłków jest bardzo wygodne.

Hit Dieta w Warszawie oczywiście również oferuje pudełka z dietą ketogeniczną – sprawdź ich smak jeszcze dzisiaj!

Gotowa dieta ketegoniczna
Ikona Jabłko - spadek wagi

Szybki spadek wagi

Ikona - bez wzacniaczy smaku

Bez wzmacniaczy smaku

Ikona - zdrowe produkty

Tylko zdrowe produkty

hitdieta

Nasze diety dowozimy w całej Warszawie i okolicy. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą!

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68