Dieta 1800 kcal

Dieta 1800 kcal tło z dietą

Racjonalne odchudzanie z dietą 1800 kcal

W dzisiejszych czasach – kiedy normą stał się siedzący tryb życia, a ilość pracy często nie pozwala na regularne przygotowywanie zdrowych posiłków – wiele osób zmaga się z nadwagą. Zwykle rozwiązaniem problemu jest zmiana codziennego jadłospisu. Nie chodzi jednak o wprowadzenie diety-cud, która obiecuje zrzucenie 10 kilogramów w tydzień. Gwałtowne odchudzanie jest niekorzystne dla zdrowia i prawie zawsze kończy się efektem jojo. Zdecydowanie lepiej jest tracić zbędne kilogramy powoli, stosując przy tym prawidłowo zbilansowaną dietą o wartości kalorycznej nieznacznie obniżonej w stosunku do normalnego dziennego zapotrzebowania na energię – na przykład dietę 18o0 kcal.

Na czym polega dieta 1800 kcal?

Dieta 1800 kcal to propozycja idealna dla kobiet z lekką nadwagą. Jej główną zasadą jest wyeliminowanie źródeł pustych kalorii (produktów typu fast food, słodyczy itd.) i spożywanie dziennie 4-5 niewielkich posiłków, co 3-4 godziny. Ogromne znaczenie ma dobór składników, przy którym należy się kierować zaleceniami ujętymi w Piramidzie Zdrowego Żywienia:

  • podstawą diety uczynić warzywa i owoce,
  • spośród produktów zbożowych wybierać pełnoziarniste,
  • jeść chudy nabiał, unikając tłustego,
  • ograniczyć spożycie czerwonego mięsa na rzecz ryb, nasion roślin strączkowych, orzechów – dobrych źródeł białka i nienasyconych kwasów tłuszczowych,
  • zastępować sól ziołami.

Catering dietetyczny w czasie odchudzania

Dla osoby, która mieszka i pracuje zawodowo w takim wielkim mieście, jak Warszawa, dieta 1800 kcal to nie lada wyzwanie. Tempo życia w stolicy jest zawrotne, konkurencja na rynku pracy – wyjątkowo duża. Obok zawodowych obowiązków wiele czasu zajmuje przedzieranie się przez centrum metropolii. Trudno zorganizować sobie dzień tak, by kilkukrotnie przyrządzić lekkostrawny, pełnowartościowy posiłek. Z pomocą przychodzi catering dietetyczny. To najlepszy sposób na zdrowe, efektywne odchudzanie dla zabieganych osób. Wystarczy rano odebrać od kuriera pięć świeżych, urozmaiconych posiłków na cały dzień, które spożyć można w dowolnym momencie, choćby stojąc w korku. Na diecie 1800 kcal chudnie się około 2 kg miesięcznie, bez efektu jojo.

 

Gotowa dieta 1800 kcal
Ikona Jabłko - spadek wagi

Szybki spadek wagi

Ikona - bez wzacniaczy smaku

Bez wzmacniaczy smaku

Ikona witaminy i minerały

Witaminy i minerały

hitdieta

Nasze diety dowozimy w całej Warszawie i okolicy. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą!

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68