Catering dietetyczny

Warszawa Praga

Catering dietetyczny Praga Południe – posiłki z dostawą

Catering dietetyczny z dostawą to ostatnio coraz popularniejsza forma odżywiania, już nie tylko wśród gwiazd i celebrytów. Coraz więcej osób, świadomych bezpośredniego wpływu jedzenia na zdrowie i sylwetkę, decyduje się na korzystanie z oferty pięciu posiłków z dowozem pod same drzwi. Mnogość diet i programów kalorycznych pozwala na wybranie tego najbliższego własnym potrzebom. Zdanie się na wiedzę i doświadczenie dobrej firmy cateringowej – jak nasza – to świetny sposób na oszczędność czasu i szybką poprawę samopoczucia.

Dieta z dostawą – pięć pysznych posiłków każdego dnia

Dla mieszkańców warszawskiej dzielnicy Praga Południe przygotowaliśmy ofertę świetnego cateringu dietetycznego z dostawą do domu lub biura. Jeśli mieszkasz w tej okolicy Warszawy, pięć pysznych posiłków z wybranej opcji dietetycznej trafi prosto pod Twoje drzwi – codziennie rano o wybranej, najdogodniejszej godzinie, na wskazane miejsce. Dzięki temu już na początku każdego dnia otrzymasz zestaw dań, które zapewnią Ci kompletne wyżywienie – wysokiej jakości i pełne wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Zamawiając dietę pudełkową spodziewaj się pysznego śniadania każdego ranka, drugiego smacznego porannego posiłku, sytego obiadu, który zdrowo zaspokoi głód, odżywczego podwieczorku i lekkiej, pożywnej kolacji. Wszystkie dania w odpowiedniej, wybranej opcji kalorycznej – od 1000, aż do 4000 tys. kalorii w zależności od zapotrzebowania organizmu i celu Twojej indywidualnej diety.

Dieta o wysokiej jakości, optymalnie zbilansowana

Przygotowywane w ramach cateringu dietetycznego posiłki HitDieta to dania najwyższej jakości, powstałe w oparciu o wyłącznie naturalne, świeże składniki. Bez konserwantów, sztucznych dodatków i polepszaczy smaku i zapachu. Tylko taka dieta zapewnia optymalne odżywienie organizmu i dostarczy niezbędnych wartości, witamin i minerałów. Co może być szczególnie istotne w przypadku popularnych diet redukcyjnych i niskokalorycznych.

Catering dla mieszkańców dzielnicy Praga Południe jest propozycją wysokiej jakości posiłków dla każdego, bez względu na żywieniowe preferencje. Pięć doskonale zbilansowanych dań, zapakowanych w szczelne pojemniki – to gwarancja świeżości i maksimum cennych wartości odżywczych. A do tego bogactwo smaków, różnorodność i wyjątkowość. Udowadniamy, że catering to znacznie więcej, niż zwyczajna dieta żywieniowa.

Catering Praga Południe – dieta dopasowana do potrzeb

Oferujemy kilkanaście rodzajów diet, spośród których wybierzesz najbardziej optymalną dla siebie. W ofercie m.in.:

Dieta pudełkowa jako idealny sposób na odchudzanie

Catering dietetyczny to wręcz wymarzony sposób na zrzucenie dodatkowych kilogramów i to w całkiem niedługim czasie. Jego skuteczność to efekt kilku istotnych czynników, jak obniżona wartość energetyczna posiłków, pełnowartościowość dań, idealne proporcje białek, tłuszczy i węglowodanów, a także wysoka zawartość witamin i minerałów. Równie istotne są odpowiedniej wielkości porcje, które dostarczone rano – znajdą się pod ręką, kiedy przyjdzie pora na posiłek.

Dzięki temu, że pięć gotowych posiłków do spożycia, o pięciu stałych godzinach, mamy zawsze przy sobie, do minimum spada ryzyko ulegania pokusom żywieniowym i kompulsywnego sięgania po niezdrowe przekąski. Regulując poziom cukru we krwi i stale utrzymując go na optymalnym poziomie, dieta pudełkowa skutecznie chroni przed podjadaniem wysokokalorycznych „małych co nieco”.

Świetna dieta z dostawą dla mieszkańców Pragi Południe

Nasza dieta z dostawą to doskonały wybór dla mieszkańców wszystkich warszawskich dzielnic, w tym rejonu Praga Południe. Na dostawę posiłków umawiamy się w miejscu najbardziej dogodnym dla klienta, o godzinach wczesnoporannych lub wskazanych indywidualnie. Dzięki temu świeże dania, podzielone na porcje i świetnie zapakowane, już na początku dnia znajdą się pod drzwiami Twojego domu lub miejsca pracy.

Catering dietetyczny Praga Południe zaprasza do wypróbowania każdego menu i odnalezienia zestawu najbardziej odpowiadającego własnym potrzebom. Oferujemy możliwość zamówienia kompletu posiłków, dzięki którym przetestujesz naszą kuchnię. Zestaw próbny jest znacznie tańszy niż standardowy i pozwala w łatwy sposób ocenić jakość posiłku, estetykę opakowania i punktualność dowozu. To świetny sposób na przekonanie się, że nasz catering dietetyczny jest właśnie tym, czego szukasz.

hitdieta

Codzienny jadłospis każdego z naszych Klientów układany jest przez wykwalifikowanego dietetyka, a następnie realizowany przez profesjonalnego kucharza. Zapewniamy, że warunki, panujące w naszej kuchni gwarantują wysoką higienę i bezpieczeństwo posiłków.

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68