Dieta Montignaca

1000-2000 kcal

Catering dietetyczny Montignaca

1000-2000 kcal

Dieta Montignaca

Co wyróżnia dietę?

 

Dieta Montignaca jest polecana szczególnie osobom z nadwagą i otyłością, która związania jest z zaburzeniami metabolizmu. Powinny ją stosować osoby mające zaburzenia hormonalne takie jak choroba Hashimoto. Wprowadzenie zasad tej diety sprzyja utracie masy ciała, zmniejszeniu nasilenia objawów towarzyszących wcześniej wymienionych chorób oraz poprawie jakości życia.

Dodatkowo osoby zdrowe także mogą stosować dietę Montignaca w celu zmniejszenia ryzyka powstania wielu chorób dietozależnych oraz poprawy samopoczucia.

Do przygotowania tej diety używamy tylko produktów o niskim indeksie glikemicznym.

Komu będzie służyła dieta Montignaca?

Jak już zostało wspomniane, dieta ta jest dedykowana głównie osobom, którym zależy na sporej utracie wagi, a także zmagają się z zaburzeniami odżywiania lub chorobą Hashimoto. Jednak wskazań do jej stosowania jest znacznie więcej. Żyjąc szybko i intensywnie w takim mieście, jak np. Warszawa jesteśmy narażeni na sporą dawkę stresu, który niejednokrotnie “zajadamy”. Nie mamy też zazwyczaj czasu na gotowanie normalnych, domowych posiłków – a jedzenie dań gotowych lub wieczne zamawianie fast foodów prowadzi do otyłości i chorób.

Warszawa kontra zdrowe żywienie

Czy zasadą jest, że mieszkańcy dużych miast źle się odżywiają? Oczywiście, że nie; jednakże takie miejsce narzuca tempo życia, zabiera nam też sporo czasu, które spędzamy w korkach i kolejkach. Dlatego, jeśli i Ty należysz do grupy, która rzadko jada śniadania, lecz często hot-dogi, zainteresuj się dietą Montignaca. Może Cię uratować przed wieloma zdrowotnymi kłopotami, a także nie pozwoli Ci przytyć w niekontrolowany sposób.

Gotowa dieta pudełkowa - montignaca
Ikona Jabłko - spadek wagi

Szybki spadek wagi

Ikona - bez wzacniaczy smaku

Bez wzmacniaczy smaku

Ikona - niski poziom glikemiczny

Niski poziom glikemiczny

hitdieta

Nasze diety dowozimy w całej Warszawie i okolicy. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą!

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68