Dieta pudełkowa Warszawa

Dieta pudełkowa - tło

Dieta pudełkowa pod Twoje potrzeby – informacje, porady, ciekawostki

Diety pudełkowe stały się w ostatnich latach niezwykle modne, dlatego jak przysłowiowe grzyby po deszczu, na rynku pojawiają się coraz to nowe firmy, które oferują nam swoje usługi w tym zakresie. Czy warto zdecydować się na takie rozwiązanie i komu ono sprawdzi się najlepiej? Wszystkie informacje znajdziesz poniżej.

Catering dietetyczny – wynalazek na miarę czasów

W każdym większym mieście istnieje przynajmniej kilka firm, które oferują nam rozmaite diety pudełkowe. Obiecują schudnięcie, zbudowanie masy lub złagodzenie dolegliwości związanych z nietolerancjami pokarmowymi. Okazuje się, że zamiana tradycyjnego gotowania na catering dietetyczny robi się coraz bardziej powszechna. Dlaczego? Przyczyn tego stanu rzeczy jest wiele, lecz duży udział w tym procesie ma z pewnością coraz szybsze tempo życia, które idzie w parze z powiększaniem się listy naszych obowiązków. Przez natłok pracy i brak czasu mamy coraz mniej chęci i czasu na gotowanie, szczególnie codziennie. Domowy posiłek staje się weekendowym rarytasem, bo tylko wtedy możemy sobie na to czasowo pozwolić. Jak zatem się żywimy na co dzień? Coraz częściej karmią nas cateringi.

Dla kogo dieta pudełkowa?

Na dietę pudełkową może przejść oczywiście każdy. Nie trzeba nawet mieć żadnych założeń dietetycznych – wystarczy potrzeba zdrowego odżywiania, którą poniekąd ma każdy z nas. Jednak komu najbardziej przydadzą się usługi cateringu?
Osobom zapracowanym, zabieganym, które w swoim domu zaledwie nocują.
Sportowcom potrzebującym regularnej dawki budulcu dla mięśni.
Pragnącym schudnąć i utrzymać niższą wagę.
Cierpiącym na schorzenia typu Hashimoto, zespół jelita drażliwego, cukrzycę, nietolerancję laktozy lub glutenu
Osobom planującym detoks organizmu

Dieta pudełkowa warszawa – na czym to polega?

Zastanawiasz się, jak w praktyce wygląda korzystanie z cateringu dietetycznego? To bardzo proste. Wystarczy znaleźć catering, który obsługuje rejon, w którym mieszkamy – większość firm nie liczy dodatkowych kosztów za dowóz, o ile mieszkamy w obrębie danego miasta. Następnie przejrzyj listę dostępnych diet i wybierz tę, która Ci najbardziej odpowiada. Jeśli masz wątpliwości, która opcja żywieniowa będzie dla Ciebie najlepsza, skonsultuj się z pracownikami cateringu – z pewnością coś Ci doradzą. Możesz też zacząć od dnia próbnego, aby przekonać się o jakości dostarczanych posiłków!

Dieta pudełkowa a choroby

Może być tak, że z powodu jakiegoś schorzenia nie jesteś pewien, czy wolno Ci stosować diety. Na szczęście, przy każdej z dostępnych opcji znajdują się szczegółowe opisy, dla kogo będzie odpowiednia. Część diet powstała z resztą jako odpowiedź na często spotykane dolegliwości i mają na celu ułatwienie nam życia – dlatego bez żadnych obaw możesz zamawiać pełnowartościowe posiłki pełne składników odżywczych każdego dnia. Oczywiście, jeśli masz możliwość, skonsultuj się ze swoim lekarzem prowadzącym – to nigdy nie zaszkodzi.

A co z dziećmi?

Wielu zapracowanych rodziców zastanawia się nad tym, aby zamawiać catering dietetyczny dla całej rodziny i usprawnić tym samym codzienne funkcjonowanie. Pojawia się jednak dylemat – czy dzieci mogą korzystać z takich diet? Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Zarówno małe, jak i dorastające dzieci (poza szczególnymi przypadkami) nie powinny się odchudzać, więc odpadają diety redukcyjne. Kontrowersyjną kwestią jest też dziecko na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej. Jednak jeśli wybór padnie na zwykłe, zdrowe posiłki – nie ma żadnych przeszkód. Rodzice dzieci cierpiących na różne nietolerancje pokarmowe mogą dzięki diecie pudełkowej odczuć sporą ulgę.

Gotowa dieta pudełkowa

Dieta pudełkową zainteresowałam się, gdy po studiach poszłam do pełnoetatowej pracy i okazało się, że na nic nie mam czasu (jak to w Warszawie). Dzięki cateringowi mogę zdrowo jeść, nie żywić się fast foodem i mam nawet wieczorem chwilę dla siebie. Super rozwiązanie, polecam.

Dominika, 25 lat

Od dawna chciałam schudnąć, ale jadłospisy z internetu zawierały mnóstwo dziwnych składników, których nie można kupić w normalnym sklepie. Dlatego w końcu zdecydowałem się na udogodnienie, jakim jest dieta pudełkowa. Teraz codziennie dostaję posiłki, których nigdy nie zrobiłbym sobie sam. Dieta działa, niedługo Warszawa mnie nie pozna. Jestem bardzo zadowolony z efektów.

Karol, 27 lat

Zamawiam catering dietetyczny, bo nie mam czasu gotować, nigdy też tego specjalnie nie potrafiłem. Zdecydowałem się na 3500 kcal, to dieta dla sportowców i w końcu zacząłem ćwiczyć. Dobre jedzenie i zmiana sylwetki – takie zmiany to polecam każdemu. Szczególnie zaskoczyły mnie obiady, są dobrze przyprawione, a obawiałem się, że będą mdłe.

Sebastian, 32 lata

Ikona Jabłko - spadek wagi

Szybki spadek wagi

Ikona - bez wzacniaczy smaku

Bez wzmacniaczy smaku

Ikona - zdrowe produkty

Tylko zdrowe produkty

hitdieta

Nasze diety dowozimy w całej Warszawie i okolicy. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą!

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68