Dieta bez glutenu

1000-2500 kcal

Dieta bez glutenu - gluten free - tło

1000-2500 kcal

Dieta Bez Glutenu

Co wyróżnia dietę?

Podstawowym założeniem diety bezglutenowej jest wyeliminowanie glutenu- rodzaju białka, którego źródłem w żywności są zboża takie jak pszenica, żyto, pszenżyto, orkisz oraz jęczmień.

Produkty zbożowe zastępujemy, zatem produktami bezglutenowymi takimi jak: ryż, proso, gryka, amarantus, komosa ryżowa, siemię lniane, suszone owoce, orzechy, pestki dyni i słonecznika, sezam czy mak.

Dieta ta jest zalecana dla osób, które ze względów zdrowotnych nie mogą spożywać glutenu.

Komu zalecany jest catering bezglutenowy?

Przede wszystkim osobom, które nie mogą go spożywać ze względów zdrowotnych; taka nietolerancja bywa problematyczna, ponieważ znajduje się on w naprawdę dużej ilości produktów – występuje przede wszystkim w produktach zbożowych, oraz wszystkich wzmacniaczach aromatów i polepszaczach smaku. Niestety, ciężko znaleźć obecnie w sklepach żywność pozbawioną wyżej wymienionych, więc bezglutenowcy mają twardy orzech do zgryzienia. To dlatego tak często wybierają catering dietetyczny bez glutenu – to wielkie udogodnienie, gdy codziennie dostaje się zestaw odpowiednio przyrządzonych posiłków, bez obaw o ich zawartość. Jadłospis pozbawiony glutenu często wybierają także cukrzycy oraz osoby leczące się na chorobę Hashimoto – o ile nie mogą dostać specjalnej, dedykowanej tylko sobie diety. A w czasach sztucznego jedzenia i wszechobecnych pestycydów chorych przybywa.

Dieta bezglutenowa Warszawa – na czym to polega?

Każda dieta pudełkowa zostaje przywieziona klientowi pod drzwi, aby każdego dnia miał świeżą porcję posiłków skomponowanych pod swoje potrzeby – nie inaczej jest w tym wypadku. Dodatkowo pamiętaj, że u nas dostawa na terenie całej Warszawy jest darmowa. Zawsze też możesz skonsultować się z naszymi dietetycznymi ekspertami – wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego na stronie lub zadzwonić.

Jeśli nie jesteś całkowicie przekonany, czy dieta pudełkowa to rozwiązanie dobre dla Ciebie, zapisz się na dzień próbny – sprawdzisz jak działamy, oraz jaka jest jakość naszych posiłków.
Zapraszamy do współpracy!

Gotowa dieta bez glutenu - ryba z warzywami
Ikona Jabłko - spadek wagi

Poprawa sylwetki

Dieta bez glutenu - gluten free

Bez glutenu

Ikona - bez wzacniaczy smaku

Bez wzmacniaczy smaku

hitdieta

Nasze diety dowozimy w całej Warszawie i okolicy. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą!

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68