Catering dietetyczny

Warszawa Ursus

Catering dietetyczny z dostawą w dzielnicy Warszawa – Ursus

Na terenie dzielnicy Warszawa Ursus działa już zdrowy catering dietetyczny z dostawą do domu. Codziennie pięć smacznych i zdrowych posiłków z wartościowych produktów dostarczamy wprost pod drzwi. Wybierz dietę standardową lub niskokaloryczną z dostawą. Jeśli nie masz ochoty jeździć po zakupy, gotować i sprzątać w kuchni, przejdź na catering dietetyczny z dostawą. To wygodne rozwiązanie korzystnie wpłynie na zdrowie i dobre samopoczucie. Posiłki są dobrze zbilansowane, sycące, ale nietuczące. Dostarczają wszystkich potrzebnych składników. Bez gotowania i bez czekania – jesz kiedy chcesz, dzięki diecie z dostawą pod same drzwi.

Zdrowa dieta z dostawą – mnóstwo korzyści

Zbilansowany catering Ursus – dieta z dostawą do domu to pełne wartości jedzenie o stałych porach. Regularne spożywanie posiłków ma pozytywny wpływ na trawienie. Skorzystaj z gotowego rozwiązania i ciesz się zdrowym, smacznym jedzeniem bez liczenia kalorii. Dbamy o to, aby posiłki były zrównoważone pod każdym względem. Catering dietetyczny Ursus ma mnóstwo korzyści:

  • Wartościowe produkty, które sycą i nie tuczą
  • Posiłki o odpowiednim bilansie kalorycznym
  • Różne warianty diety z dostawą do wyboru, także wegańska i wegetariańska
  • Regularne jedzenie pięciu posiłków dziennie
  • Komfort bez zakupów, gotowania i czekania

Zdrowy i smaczny catering dietetyczny Ursus na wyciągniecie ręki!


hitdieta

Codzienny jadłospis każdego z naszych Klientów układany jest przez wykwalifikowanego dietetyka, a następnie realizowany przez profesjonalnego kucharza. Zapewniamy, że warunki, panujące w naszej kuchni gwarantują wysoką higienę i bezpieczeństwo posiłków.

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68