Dieta Niskokaloryczna

1000-1200 kcal

1000-1200 kcal

Dieta Niskokaloryczna

Co wyróżnia dietę?

Diety niskokaloryczne przeznaczone dla osób, które chcą w krótkich czasie zrzucić zbędne kilogramy. Pełnowartościowa dieta, dzięki której kuracja odchudzająca jest zdrowym i bezpiecznym sposobem na pozbycie się nadmiaru zbędnych kilogramów.

Dzięki dokładnie opracowanym menu przez naszego dietetyka dostarcza organizmowi wszystkie niezbędne witaminy, minerały i składniki odżywcze.

Dieta niskokaloryczna – zbiór najważniejszych informacji

Dieta niskotłuszczowa wydaje się idealną receptą na piękną sylwetkę. Pozwala w relatywnie krótkim czasie pozbyć się niechcianych kilogramów oraz ustabilizować nową, z trudem osiągniętą wagę. Co jeszcze należy wiedzieć na jej temat i czy każdy może zacząć ją stosować? Czas rozwiać wszelkie wątpliwości na ten temat.

Dla kogo dieta pudełkowa niskotłuszczowa?

Wiele jest diet odchudzających, podobnie jak osób, które pragną zrzucić nadprogramowe kilogramy. Jednak każdy organizm jest inny i inaczej reaguje, dlatego każda zmiana przyzwyczajeń żywieniowych powinna być wprowadzana pod nasze indywidualne potrzeby, nie dlatego, że “koleżance pomogło”. Kto zatem może śmiało rozważyć przejście na dietę niskotłuszczową? Będzie odpowiednia dla każdego, kto chce sporo schudnąć lub kto podjął decyzję o diametralnej zmianie sposobu odżywiania na bardzo zdrowy. Jak można się spodziewać, eliminacja tłuszczu zdecydowanej większości z nas wyjdzie na zdrowie, jednak są nieliczne wyjątki od tej reguły, które warto tu wspomnieć.

Kto powinien odpuścić catering niskokaloryczny?

Grupa osób mająca przeciwwskazania, które nie pozwalają na niskokaloryczną dietę, jest na szczęście dość wąska. Należą do nich kobiety w ciąży oraz karmiące, małe dzieci, osoby sędziwe wiekiem (starsze), a także wszyscy, którzy mają specjalne wymagania żywieniowe (diabetycy, nietolerujący laktozy itp). Osoby, które potrzebują wzmocnienia po przewlekłych chorobach, również powinny się wstrzymać z takim pomysłem; w tym momencie bardziej przyda im się dieta wysokokaloryczna lub jadłospis wegetariański, uwzględniający jednak spożywanie ryb i owoców morza. Oprócz tego każdy z nas, kto potrzebuje zdrowej diety lub zamierza nieco schudnąć, może śmiało się nią zainteresować.

Zalety płynące z eliminacji tłuszczu

Oprócz oczywistej korzyści, jaką jest schudnięcie, przejście na niskotłuszczową dietę ma dodatkowe zalety. Należy do nich między innymi poprawa stanu cery, wspomaga prawidłowa prace wątroby oraz woreczka żółciowego, zmniejszamy też ryzyko problemów z wysokim cholesterolem i możemy zacząć czuć się “lekko”. Łatwe trawienie to też brak uczucia senności i spadku energii po posiłku, dla wielu osób dość niekomfortowe. Warto chociaż wypróbować taką dietę, aby sprawdzić, czy lepiej czujemy się po ograniczeniu ilości spożywanych tłuszczów – może się to okazać rozwiązaniem wielu naszych kłopotów ze zdrowiem i samopoczuciem.

Plusy korzystania z cateringu dietetycznego

Diety obarczone wieloma restrykcjami łączą się z wieloma problemami logistycznymi – gdzie i kiedy szykować wszystkie te zdrowe posiłki. Tu z pomocą przychodzą nam usługi cateringu dietetycznego. Otrzymamy odpowiednio skomponowane posiłki wprost pod drzwi; to brak potrzeby gotowania kilka razy dziennie i więcej czasu dla siebie. Jeśli i Ty (jak większość mieszkańców tak dużych miast, jak Warszawa) nie masz kiedy szukać świeżych warzyw i obliczać zawartości posiłków w każdej przekąsce, zapoznaj się z ofertą cateringu Hit Diety.

Szybki spadek wagi

Bez wzmacniaczy smaku

Witaminy i minerały

hitdieta

Nasze diety dowozimy w całej Warszawie i okolicy. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą!

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68