Catering dietetyczny

Warszawa Bielany

Catering dietetyczny Bielany – sposób na zdrowie i witalność

Na przestrzeni kilku ostatnich lat cateringi dietetyczne zyskują coraz większe uznanie. Dieta z dostawą jest wygodna, pyszna, zdrowa i pozwala na zaoszczędzenie mnóstwa czasu. Nie potrzeba odwiedzać sklepów, wyszukiwać w warzywniakach najlepszych jarzyn i wertować książek kucharskich w poszukiwaniu smacznych dań. Poznawać składu potraw i wartości kalorycznych produktów. Oraz – co szczególnie atrakcyjne – gotować, zmywać i codziennie pozbywać się worków zużytych opakowań.

Catering Bielany – pyszna dieta dla mieszkańców Warszawy

Nasz catering – oferta dla mieszkańców dzielnicy Bielany – to najlepsze rozwiązanie dla osób, które nie chcą poświęcać cennego czasu na przygotowywanie posiłków, a w kuchni nie zamierzają przebywać dłużej, niż to potrzebne. Zamiast tego poszukują gotowej diety z dostawą, która zapewni nie tylko kilka dodatkowych godzin na pasję, pracę lub odpoczynek, ale i zapewni świetne samopoczucie, sporo energii i doskonałą sylwetkę.

Taki jest właśnie catering dietetyczny Bielany – pyszny, odżywczy i komfortowy. To pięć świeżych, doskonale zbilansowanych posiłków, które każdego ranka znajdziesz pod drzwiami swojego domu lub miejsca pracy. Zapakowane w specjalne pudełka, do końca dnia utrzymają świeżość i nie stracą cennych wartości odżywczych. Możesz umówić się na najdogodniejszą dla Ciebie godzinę odbioru, a także dowolnie zmieniać ją w zależności od potrzeb.

Dieta dopasowana do potrzeb – w sam raz dla Ciebie

Oferujemy kilkanaście rodzajów diet, wiele z nich w rozmaitych wariantach kalorycznych. Dzięki temu nie tylko szybko znajdziesz odpowiadający twoim potrzebom zestaw cateringowy, ale i w łatwy sposób zrealizujesz obrany cel:

  • poprawę stanu zdrowia,

  • wyszczuplenie ciała,
  • zwiększenie masy mięśniowej,
  • rozszerzenie możliwości treningowych,
  • dopasowanie menu do stylu życia,
  • odpoczynek od gotowania i więcej wolnego czasu tylko dla siebie.

Wśród diet pudełkowych największą popularnością cieszą się zestawy, które pozwalają w szybkim czasie pozbyć się nadmiarowych kilogramów. Jest to szczególnie atrakcyjne rozwiązanie dla osób, których wcześniejsze próby zrzucenia wagi okazywały się nie dość skuteczne. Większość naszych cateringów dietetycznych z dostawą do dzielnicy Bielany pozwoli ci spełnić marzenia o idealnej sylwetce. Kluczem do sukcesu będzie regularne spożywanie idealnej wielkości pięciu posiłków, które pozwolą na rezygnację z wysokokalorycznych przekąsek.

Catering dietetyczny z dostawą do domu lub biura

Mieszkańcy Bielan, korzystający z oferty HitDieta mogą liczyć na bezpłatny dowóz wybranego zestawu we wskazane miejsce. Do spore ułatwienie i duża wygoda, szczególnie dla osób z napiętym grafikiem dnia, które w pracy spędzają większość czasu. A także sportowców i osób borykających się z problemami zdrowotnymi, czy cierpiących z powodu pokarmowych nietolerancji.

Wszystkim zainteresowanym, lecz niezdecydowanym klientom, oferujemy catering dietetyczny z dostawą – dzień próbny. To świetny sposób na przetestowanie ulubionego typu diety i sprawdzenie, czy wielkość i jakość dostarczonych posiłków odpowiada naszym indywidualnym potrzebom i jest wystarczająca, by zaspokoić głód od wczesnego poranka do późnych godzin wieczornych.

hitdieta

Codzienny jadłospis każdego z naszych Klientów układany jest przez wykwalifikowanego dietetyka, a następnie realizowany przez profesjonalnego kucharza. Zapewniamy, że warunki, panujące w naszej kuchni gwarantują wysoką higienę i bezpieczeństwo posiłków.

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68