Dieta Paleo catering

Catering dietetyczny Paleo - tło

Dieta Paleo catering – czy warto się zdecydować?

Szukając informacji o znanych i popularnych dietach, z pewnością natkniemy się na dietę Paleo. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się założenie, że aby być zdrowym i szczupłym, należy odżywiać się na wzór pradawnego człowieka – żywnością jak najmniej przetworzoną i jak najbardziej naturalnego pochodzenia. Oznacza to wyłączenie z jadłospisu nabiału, zbóż oraz roślin strączkowych, a spożywanie w zamian ryb i mięsa (w tym dziczyzny), jajek, owoców i warzyw. Wyklucza wszystko, co gotowe – więc rezygnując z produktów takich, jak sosy, musztardy, sklepowe soki, czy serki topione automatycznie ograniczamy ilość przyjmowanego cukru. W tej diecie rezygnujemy z określonych produktów, nie zaś z wielkości porcji, dlatego (oraz z powodu ilości zalecanego spożycia mięsa) nie jest uważana za dietę odchudzającą. To raczej styl życia.

Szukając naturalnych produktów

Jak w mieście pełnym marketów, jakim jest przykładowo Warszawa znaleźć naturalne składniki i nieprzetworzone jedzenie? To trudne zadanie. Dlatego catering dietetyczny, który dostarczy nam posiłki według zasad diety Paleo to dobra opcja, która oszczędzi nam sporo zachodu. O ile prościej będzie otrzymywać pełen zestaw posiłków, zamiast z trudem je samodzielnie komponować każdego dnia. Jednak zanim się zdecydujesz, zasięgnij porady dietetyka – dieta ma Ci wszak pomagać, nie szkodzić, więc warto zacząć od gruntownego wywiadu.
Sprawdź dietę Paleo w naszym wydaniu – dajemy na nią gwarancję dobrego smaku!

Gotowa dieta pudełkowa - catering Paleo

Jestem zwolenniczką diety Paleo! Testowałam ją już rok temu i przyniosła naprawdę świetne efekty. Oczywiście dieta to nie wszystko i poza tym trzeba o siebie dbać i ćwiczyć, ale testując ją wtedy czułam się naprawdę dobrze. Jest kilka zasad przy tej diecie, których trzeba się trzymać ale warto!

Kasia, 29 lat

Nie jestem zwolennikiem diet, ale do tej namówiła mnie żona. Kiepsko się czułem, a że sam nie potrafię pilnować tego, co jem i często nie jem zdrowo; postanowiłem dać się przekonać. Przekonało mnie to, że dostawy są w Warszawie. Mija 2 miesiąc. Początki u mnie nie były proste, ale naprawdę czuję się dobrze! Wróciłem też na siłkę. To się musi udać.

Arek, 34 lata

Co jakiś czas testuję sobie dietę lub robię detox – tak dla zdrowia. Na Paleo catering trafiłam jakiś czas temu, ale dopiero się do niej przymierzam. Wiem, że żeby efekt był dobry będę musiała się bardziej pilnować. Uspokoiłam się, bo sporo czytałam, widziałam też kilka pozytywnych opinii i…chyba dam się przekonać!

Asia 35 lat

Ikona Jabłko - spadek wagi

Szybki spadek wagi

Ikona - bez wzacniaczy smaku

Bez wzmacniaczy smaku

Ikona zdrowe produkty

Tylko zdrowe produkty

hitdieta

Nasze diety dowozimy w całej Warszawie i okolicy. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą!

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68