Dieta bez laktozy

1000-2000 kcal

Dieta bez laktozy catering - tło

1000-2000 kcal

Dieta Bez Laktozy

Co wyróżnia dietę?

Dieta charakteryzująca się całkowitym wyeliminowaniem produktów zawierających laktozę.

Jest przeznaczona dla osób, których organizm nie trawi cukru mlecznego występującego we wszystkich produktach mlecznych.

W tej diecie produkty mleczne zastępujemy większą ilością warzyw i owoców lub produktami pochodzenia roślinnego (mleko sojowe, kokosowe, ryżowe, sery bez laktozy itp.)

Dieta ta jest zalecana dla osób, które ze względów zdrowotnych nie mogą spożywać produktów zawierających laktozę.

Dieta pudełkowa bez laktozy – dlaczego warto spróbować?

Wbrew pozorom, osób, które nie mogą spożywać laktozy, jest całkiem sporo, przy czym u mało kogo jest to problem wrodzony; w większości przypadków na jakimś etapie życia nasz organizm przestaje ją tolerować. Wiele teorii mówi też o tym, że produkty mleczne powinny jeść wyłącznie dzieci, bo dorosłym szkodzą. Dieta wykluczająca ten składnik nie jest oczywiście tak trudna do zorganizowania, jak w przypadku nietolerancji glutenu, lecz także wymaga pewnych poświęceń i dobrej organizacji.

Jednak pozbycie się z jadłospisu laktozy ma także pewne plusy, z których powodu warto spróbować takiej diety, nawet jeśli ten produkt nam nie szkodzi. Przykładowo, dieta pudełkowa zastępuje produkty posiadające laktozę dużą ilością warzyw i produktów roślinnych – to bardzo zdrowe i dobrze wpływa na nasze organizmy. Może nagle się okazać, że zapomnieliśmy, co to wzdęcia, a nasza cera jest czysta i promienna jak nigdy wcześniej.

Dieta bez laktozy Warszawa

Nieustannie dbamy o to, aby to nasze usługi uchodziły za najlepszy catering w tym mieście, dlatego oferowana przez nas dieta bez laktozy ma podwójne działanie – nie tylko eliminuje wszystkie produkty, które ją posiadają, ale także wspomaga proces poprawy naszej sylwetki. Catering bez laktozy uchodzi z nie tylko zdrowy, ale też smaczny; polecamy wypróbować go bez względu na nietolerancje pokarmowe lub ich brak. To także dobra opcja dla każdego, komu brakuje w organizmie witamin i mikroelementów. Dzięki dużej dawce produktów pochodzenia roślinnego można szybko nadrobić wszelkie braki.

Gotowa dieta bez laktozy
Ikona Jabłko - spadek wagi

Poprawa sylwetki

Dieta bez laktozy - lactose free

Bez laktozy

Ikona dużo warzyw i owoców

Więcej warzyw i owoców

hitdieta

Nasze diety dowozimy w całej Warszawie i okolicy. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą!

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68