Dieta białkowa Catering

Catering dietetyczny dieta białkowa – co to właściwie jest?

Spośród bardzo wielu diet, w których możemy przebierać do woli, sporą popularnością od wielu lat cieszy się dieta białkowa. Czas zgłębić jej temat nieco dokładniej i zastanowić się dla kogo będzie stanowiła dobre rozwiązanie, a kto powinien poszukać innej opcji odchudzania. Sprawdź, do której z tych grup należysz!

Czym jest dieta białkowa?

Dieta białkowa zwana też często dietą Dukana (chociaż nie do końca prawda, bo diet białkowych jest więcej – należą do nich też przykładowo diety Oxy, Paleo, Atkinsa lub South Beach) oparta jest o spożywanie głównie produktów białkowych i proteinowych, dzięki czemu znacznie wspomagamy i przyspieszamy proces przemiany materii, przyjmowanie sporej ilości białka bowiem sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej. Dieta ta nie ma wiązać się z wyrzeczeniami ani z głodówką; będziemy cały czas najedzeni i pełni energii. Czy takie rozwiązanie może mieć wady? Okazuje się, że tak, w kilku konkretnych wypadkach.

Kwestie warte zastanowienia

Można spotkać się z opiniami, że diety białkowe są kontrowersyjne, ponieważ zbytnio obciążają organizm. Mają źle działać na nerki i wątrobę, a także powodować ogólne rozdrażnienie. Czy naprawdę tak jest? Gdy zamierzamy sporo schudnąć, zawsze warto poradzić się dietetyka, aby sobie nie zaszkodzić. Osoby, które nigdy nie chorowały na żadne schorzenie związane z tymi organami lub układem pokarmowym (chociażby na nietolerancję laktozy) nie musisz się niczego obawiać. Będziesz mógł jeść mięso, ryby, twaróg, jajka (mnóstwo jajek!), a także owoce i warzywa. Jak widać, to bardzo rozbudowany jadłospis, który będzie też odpowiedni dla osób intensywnie ćwiczących lub potrzebujących wzmocnienia po przebytej chorobie.

Catering dla zdrowia i wygody

Zastanawiasz się nad przejściem na dietę białkową? Sporo na niej schudniesz, jednocześnie nigdy nie będąc głodnym. Spora dawka mięsa i nabiału Ci na to nie pozwoli. Jednak czy masz czas szykować tyle dań? Jeśli nie, nasz catering dietetyczny dostarczy Ci wszystkie dania; będą smaczne i sycące, a także odpowiednio skomponowane, aby nie przekroczyć limitu posiłków, ani kalorii. Dieta białkowa Warszawa to często wyszukiwane hasło w wyszukiwarce – warto rozważyć, czy i Tobie będzie potrzebna ta usługa. Catering dietetyczny to ogromna wygoda i oszczędność czasu – a jego nikt z nas nie ma przecież w nadmiarze.

Dieta białkowa w Hit Diecie jest smaczna i pożywna; pomoże Ci zrzucić kilogramy w najbardziej przyjemny sposób jak to tylko możliwe.

Szybki spadek wagi

Dania wysokobiałkowe

Warzywa i owoce

hitdieta

Nasze diety dowozimy w całej Warszawie i okolicy. Jedz zdrowo i smacznie z hit dietą!

DIETA NA TELEFON

Zamów swój zestaw już teraz!

+48 22 290 68 68